96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-30 16:57:36
M100 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



15:10  100 m M  [pre]
15:30  100 m K  [pre]
Ceremonia otwarcia 
16:10  Trójskok K 
16:12  Wzwyż K 
16:15  400 m pł K  [el]
16:20  Młot K 
16:35  400 m pł M  [el]
17:10  400 m K  [el]
17:30  400 m M  [el]
17:48  100 m M  [el]
17:55  Wzwyż M 
17:57  Trójskok M 
18:10  100 m K  [el]
18:10  Młot M 
18:40  1500 m K  [s]
18:50  1500 m M  [s]
19:08  100 m M  [F]
19:20  100 m K  [F]
19:30  3000 m prz. M  [s]
19:45  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin 2009-08-16
RE 9.86 OBIKWELU Francis POR Athens 2004-08-22
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Paris St Denis 2015-07-04
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Montreuil 2016-06-07
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
RP (U20) 10.35 § CHYŁA Łukasz SKLA Sopot Sopot 2000-08-23
RP (U20) 10.37 ZIMNIEWICZ Grzegorz ACHILLES Leszno Siedlce 2010-06-10
RP (U18) 10.50 SMOSARSKI Dominik PKS Gwardia Szczytno Warszawa 2016-06-19
 
 preelim 1  preelim 2  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-08-30 16:57:36
100 m M - FINAŁ Planowany START: 2020-08-28 19:08 WYSTARTOWANO: 19:12:38 DEKORACJA 19:10
-1.6 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 4 55 OLSZEWSKI Remigiusz 92-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 10.51 40
2 3 129 KOPEĆ Dominik 95-03-05 KS Agros Zamość (LU) 10.56 32,5
2 5 486 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93-11-20 AZS-AWF Katowice (SL) 10.56 YC 32,5
4 2 367 WDOWIK Oliwer 02-01-03 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 10.62 26
5 6 507 PAJĄK Rafał 99-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 10.65 22
6 7 478 KWIATKOWSKI Karol 96-08-20 AZS-AWF Katowice (SL) 10.65 18
7 1 253 TRZASKA Damian 00-02-03 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 10.81 15
8 8 702 SACHARCZUK Radosław 93-09-08 KS Podlasie Białystok (PD) 10.92 13
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.31
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 AZS-AWF Katowice 10.39
3 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 10.48
3 HAMPEL Eryk 97 OŚ AZS Poznań 10.48
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.26
2 OLSZEWSKI Remigiusz 92 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 10.31
3 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 WKS Flota Gdynia 10.34
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.04623007774353 s.