97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 19:57:54
M400 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
43.03 VAN NIEKERK Wayde RSA Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-14
RE 44.33 SCHÖNLEBE Thomas GDR Roma 1987-09-03
RP 44.62 CZUBAK Tomasz SKRA Warszawa Seville 1999-08-24
RP (U23) 45.35 PLAWGO Marek Warszawianka Annecy 2002-06-22
RP (U20) 45.27 JĘDRUSIK Tomasz AZS Warszawa Seul 1988-09-25
RP (U18) 46.67 DOBEK Patryk SKLA Sopot Villeneuve d'Ascq 2011-07-08
Min. ME U23 (U23) 46.95 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 47.70 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 47.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 44.90 Tokio (JPN) 2020-07-24
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-06-25 19:57:54
400 m M - FINAŁ Planowany START: 2021-06-25 17:10 WYSTARTOWANO: 17:08:04 DEKORACJA 17:50
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 4 180
DUSZYŃSKI Kajetan 95-05-12 AZS Łódź (LD) 45.96 0.201 40
2 8 212
RZEŹNICZAK Mateusz 98-07-23 RKS Łódź (LD) 46.10 0.172 PB 35
3 3 567
ZALEWSKI Karol 93-08-07 AZS-AWF Katowice (SL) 46.12 0.312 30
4 6 276
SUWARA Wiktor 96-07-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) 46.35 0.194 SB 26
5 5 256
KOWALUK Dariusz 96-04-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) 46.43 0.151 22
6 2 657
KRZEWINA Jakub 89-10-10 OŚ AZS Poznań (WP) 47.39 0.213 18
7 1 123
MIROSŁAW Cezary 97-05-08 AZS UMCS Lublin (LU) 47.44 0.202 15
8 7 678
ZIMNY Tymoteusz 98-03-14 OŚ AZS Poznań (WP) 47.49 0.203 13
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 ZALEWSKI Karol 93 AZS-AWF Katowice 46.35
2 RZEŹNICZAK Mateusz 98 RKS Łódź 46.62
3 KOWALUK Dariusz 96 AZS-AWF Warszawa 46.80
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 SUWARA Wiktor 96 AZS-AWF Warszawa 46.35
2 ZALEWSKI Karol 93 AZS-AWF Katowice 46.49
3 OMELKO Rafał 89 KS AZS AWF Wrocław 46.59
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.4952049 s. | Mem: 1.25 megabytes