98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-11 18:41:50
M800 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

REKORDY
1:40.91 RUDISHA David KEN London (GBR) 2012-08-09
RE 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne (GER) 1997-08-24
RP 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich (SUI) 2001-08-17
RP (U23) 1:43.30 KSZCZOT Adam RKS Łódź Rieti 2011-09-10
RP (U20) 1:44.51 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Chorzów 2021-06-20
Min. MŚ 1:45.20 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 1:45.90 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 1:48.80 Cali (COL) 2022-08-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2022-06-11 18:41:50
800 m M - FINAŁ Planowany START: 2022-06-11 17:20 WYSTARTOWANO: 17:19:12
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty
1 6 563 DOBEK Patryk 94-02-13 MKL Szczecin (ZP) 1:53.50 40
2 4 161 BORKOWSKI Mateusz 97-04-02 RKS Łódź (LD) 1:53.52 35
3 5 547 LEWALSKI Kacper 03-05-07 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:54.16 30
4 3 51 SIERADZKI Patryk 98-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:54.19 26
5 7 160 AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 RKS Łódź (LD) 1:54.89 22
6 8 467 WYDERKA Maciej 02-07-29 KS AZS AWF Katowice (SL) 1:55.29 18
7 1 500 CHMIELARZ Jakub 02-09-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 1:57.08 15
8 2 88 KITLIŃSKI Michał 98-05-14 AZS UMCS Lublin (LU) 1:58.96 13
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 1:48.21
2 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:49.10
3 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:49.43
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 RÓŻNICKI Krzysztof 03 GKS Cartusia Kartuzy 1:47.73
2 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 1:47.80
3 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:48.30
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0388119 s. | Mem: 1.25 megabytes