97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 12:14:50
K200 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  5000 m K  [s]
09:30  5000 m M  [s]
11:50  W dal K 
11:55  200 m K  [F]
12:10  200 m M  [F]
12:20  Tyczka K 
12:35  100 m pł K  [el]
13:35  100 m pł K  [F]
13:40  W dal M 
13:50  110 m pł M dod.  [s]
14:20  Młot K 
14:55  110 m pł M  [F]
15:20  800 m K  [F]
15:30  800 m M  [F]
15:40  4x400 m M  [s]
15:50  4x400 m K  [s]
REKORDY
21.34 GRIFFITH-JOYNER Florence USA Seoul (KOR) 1988-09-29
RE 21.63 SCHIPPERS Dafne NED Beijing (CHN) 2015-08-28
RP 22.13 KASPRZYK Ewa OLIMPIA Poznań Moscow 1986-07-08
RP (U23) 22.58 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Mexico 1968-10-18
RP (U20) 22.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Lublin (POL 2018-07-22
RP (U18) 23.72 POPOWICZ Marika ZAWISZA Bydgoszcz Biała Podlaska 2005-05-28
Min. ME U23 (U23) 23.80 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 24.15 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 23.80 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 22.80 Tokio (JPN) 2020-07-24
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-06-26 12:14:50
200 m K - FINAŁ Planowany START: 2021-06-26 11:55 WYSTARTOWANO: 11:55:45 DEKORACJA 12:45
+0.5 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 3 446
GOLA Marlena 98-06-08 KS Podlasie Białystok (PD) 23.39 0.236 40
2 4 540
GUZOWSKA Paulina 00-06-17 AZS-AWF Katowice (SL) 23.41 0.231 PB 35
3 5 712
GRZYB Wiktoria 97-10-14 MKL Szczecin (ZP) 23.53 0.162 PB 30
4 7 131
WRONA Alicja 96-01-11 AZS UMCS Lublin (LU) 23.73 0.377 26
5 6 594
POLAK Julia 01-05-09 TL ROW Rybnik (SL) 23.91 0.258 22
6 8 697
HOROWSKA Nikola 01-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 24.00 0.284 18
7 1 318
KOTWIŁA Martyna 99-01-13 RLTL Optima Radom (MZ) 24.12 0.221 15
2 144
ROMASZKO Monika 02-04-13 KS Agros Zamość (LU) DNS 13
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 23.64
2 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL ZTE Radom 23.84
3 PIETRZAK Olga 98 AZS-AWFiS Gdańsk 24.08
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 23.50
2 CIBA Kamila 95 OŚ AZS Poznań 23.60
3 WRONA Alicja 96 AZS UMCS Lublin 23.73
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.5029159 s. | Mem: 1.25 megabytes