97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 19:57:54
K100 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Kula K 
15:24  100 m M  [pre]
15:37  100 m K  [pre]
15:49  60 m M U12  [s]
15:51  Oszczep K 
15:52  60 m K U12  [s]
16:00  Trójskok K 
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
17:04  400 m M  [el]
17:20  Kula M 
17:25  400 m K  [el]
17:42  400 m K PK  [s]
17:57  100 m M  [el]
18:05  Trójskok M 
18:15  100 m K  [el]
18:35  1500 m K  [s]
18:36  Oszczep M 
18:55  1500 m M  [s]
19:15  100 m RETRO  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:05  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
10.49 GRIFFITH-JOYNER Florence USA Indianapolis, IN (USA) 1988-07-16
RE 10.73 ARRON Christine FRA Budapest 1998-08-19
RP 10.93 KASPRZYK Ewa OLIMPIA Poznań Grudziądz 1986-06-27
RP (U23) 11.07 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice Berlin (GER) 2019-09-01
RP (U20) 11.12 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Bydgoszcz 2016-07-21
RP (U18) 11.30 SWOBODA Ewa UKS CZWÓRKA Żory Nanjing 2014-08-21
Min. ME U23 (U23) 11.70 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 11.85 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 11.70 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 11.15 Tokio (JPN) 2020-07-24
 
 preelim 1  preelim 2  preelim 3  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-06-25 19:57:54
100 m K - FINAŁ Planowany START: 2021-06-24 19:35 WYSTARTOWANO: 19:37:40 DEKORACJA 20:20
+0.8 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 5 271
SKRZYSZOWSKA Pia 01-04-20 AZS-AWF Warszawa (MZ) 11.22 0.200 PB 40
2 6 609
ADAMEK Klaudia 99-03-22 KS Gwardia Piła (WP) 11.31 0.157 PB 35
3 8 540
GUZOWSKA Paulina 00-06-17 AZS-AWF Katowice (SL) 11.36 0.151 PB 30
4 1 263
PALUCH Paulina 98-12-03 AZS-AWF Warszawa (MZ) 11.45 0.170 PB 26
5 2 446
GOLA Marlena 98-06-08 KS Podlasie Białystok (PD) 11.48 0.123 =PB 22
6 7 255
KOŁODZIEJ Ada 95-03-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) 11.57 0.103 SB 18
7 4 594
POLAK Julia 01-05-09 TL ROW Rybnik (SL) 11.60 0.233 PB 15
3 75
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) DQ 0.082 TR 16.8 13
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 SWOBODA Ewa 97 AZS-AWF Katowice 11.52
2 SKRZYSZOWSKA Pia 01 AZS-AWF Warszawa 11.76
3 ADAMEK Klaudia 99 KS Gwardia Piła 11.81
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 SWOBODA Ewa 97 AZS-AWF Katowice 11.21
2 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 11.50
3 CIBA Kamila 95 OŚ AZS Poznań 11.56
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.5155771 s. | Mem: 1.25 megabytes