96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-30 17:21:50
Kdysk 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
76.80 REINISCH Gabriele GDR Neubrandenburg 1988-07-09
RE 76.80 REINSCH Gabriele GDR Neubrandenburg 1988-07-09
RP 66.18 KATEWICZ Renata START Łódź Łódź 1988-08-07
RP (U23) 64.56 KATEWICZ Renata START Łódź Łódź 1987-06-16
RP (U20) 60.60 KATEWICZ Renata START Elbląg Bochum 1984-06-15
RP (U18) 51.50 PŁUSA Urszula GÓRNIK Zabrze Kraków 1976-09-18
 

Data aktualizacji: 2020-08-30 17:21:50
Dysk K Planowany START: 2020-08-30 16:20 ZAKOŃCZENIE: 17:15:00 DEKORACJA 18:05
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 2 125 ZABAWSKA Daria 95-04-16 AZS UMCS Lublin (LU) 55.24 x 55.28 54.35 53.39 53.63 55.28 40
2 1 435 URBAN Karolina 98-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 50.80 x 54.50 x x 54.50 35
3 8 233 STARUCH Nina 01-03-03 AZS-AWF Warszawa (MZ) x 49.50 x 49.59 x x 49.59 30
4 9 158 SYGUTOWSKA Karolina 93-12-10 ZLKL Zielona Góra (LB) x 49.29 x x x x 49.29 26
5 5 409 TRZONKOWSKA Beata 95-05-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 44.38 43.31 45.70 44.56 x 45.64 45.70 22
6 3 114 MUSZYŃSKA Weronika 01-04-05 AZS UMCS Lublin (LU) 42.64 45.03 x 45.19 x 43.69 45.19 18
7 11 420 GAJEWSKA Alicja 03-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 43.63 44.29 40.88 39.93 40.48 x 44.29 15
8 7 428 MYĆKA Klaudia 03-06-05 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 36.62 40.31 40.75 39.25 x 38.41 40.75 13
9 6 95 DĄBROWSKA Anna 96-05-13 AZS UMCS Lublin (LU) 39.46 38.67 39.83 39.83 8
10 10 418 DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 38.69 x 37.95 38.69 5
11 4 171 PIECHOTA Justyna 00-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x x 37.45 37.45 3
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 ZABAWSKA Daria 95 AZS UMCS Lublin 59.71
2 AUGUSTYNIAK Lidia 94 MKL Toruń 54.61
3 URBAN Karolina 98 AZS-AWFiS Gdańsk 53.89
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 AUGUSTYNIAK Lidia 94 MKL Toruń 55.84
2 ZABAWSKA Daria 95 KS Podlasie Białystok 54.89
3 NOWAK Monika 95 KS AZS AWF Kraków 51.91
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.027395009994507 s.