97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 16:00:03
Kdysk 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
76.80 REINISCH Gabriele GDR Neubrandenburg (GDR) 1988-07-09
RE 76.80 REINSCH Gabriele GDR Neubrandenburg 1988-07-09
RP 66.18 KATEWICZ Renata START Łódź Łódź 1988-08-07
RP (U23) 64.56 KATEWICZ Renata START Łódź Łódź 1987-06-16
RP (U20) 60.60 KATEWICZ Renata START Elbląg Bochum 1984-06-15
RP (U18) 51.50 PŁUSA Urszula GÓRNIK Zabrze Kraków 1976-09-18
Min. ME U23 (U23) 51.00 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 49.00 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 51.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 63.50 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-26 16:00:03
Dysk K Planowany START: 2021-06-25 14:00 ZAKOŃCZENIE: 14:53:00 DEKORACJA 16:20
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 132
ZABAWSKA Daria 95-04-16 AZS UMCS Lublin (LU) 57.90 57.52 56.32 x 55.64 x 57.90 40
2 10 503
URBAN Karolina 98-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 55.05 57.06 55.67 57.86 56.55 x 57.86 PB 35
3 12 177
SYGUTOWSKA Karolina 93-12-10 ZLKL Zielona Góra (LB) 49.26 49.56 x x 52.04 47.84 52.04 30
4 6 272
STARUCH Nina 01-03-03 AZS-AWF Warszawa (MZ) x x 46.37 x 50.73 x 50.73 26
5 8 124
MUSZYŃSKA Weronika 01-04-05 AZS UMCS Lublin (LU) 47.62 47.90 x 49.77 x 47.82 49.77 22
6 4 266
RÓŻAŃSKA Ewa 00-12-22 AZS-AWF Warszawa (MZ) 48.33 x x x x x 48.33 18
7 9 475
TRZONKOWSKA Beata 95-05-02 KS Prefbet-Sonarol (PD) 47.21 x 46.56 44.68 x 47.92 47.92 15
8 2 218
CHYCIŃSKA Julia 02-04-20 UKS 55 Łódź (LD) 42.83 45.31 x x x 42.51 45.31 13
9 7 493
DOBROWOLSKA Martyna 03-07-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 44.38 41.16 44.38 8
10 3 564
TYMIŃSKA Martyna 98-11-04 AZS-AWF Katowice (SL) x 39.70 40.77 40.77 5
11 1 679
ZARAŚ Katarzyna 01-09-01 UKS 12 Kalisz (WP) 37.72 38.58 35.81 38.58 3
5 495
GAJEWSKA Alicja 03-05-13 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x x x NM
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 ZABAWSKA Daria 95 AZS UMCS Lublin 55.28
2 URBAN Karolina 98 AZS-AWFiS Gdańsk 54.50
3 STARUCH Nina 01 AZS-AWF Warszawa 49.59
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 ZABAWSKA Daria 95 AZS UMCS Lublin 59.71
2 AUGUSTYNIAK Lidia 94 MKL Toruń 54.61
3 URBAN Karolina 98 AZS-AWFiS Gdańsk 53.89
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.6805089 s. | Mem: 1.25 megabytes