97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 17:39:41
Kkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Kula K 
15:24  100 m M  [pre]
15:37  100 m K  [pre]
15:49  60 m M U12  [s]
15:51  Oszczep K 
15:52  60 m K U12  [s]
16:00  Trójskok K 
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
17:04  400 m M  [el]
17:20  Kula M 
17:25  400 m K  [el]
17:42  400 m K PK  [s]
17:57  100 m M  [el]
18:05  Trójskok M 
18:15  100 m K  [el]
18:35  1500 m K  [s]
18:36  Oszczep M 
18:55  1500 m M  [s]
19:15  100 m RETRO  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:05  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
22.63 LISOVSKAYA Natalya URS Moscow (URS) 1987-06-07
RE 22.63 LISOVSKAYA Natalya URS Moscow 1987-06-07
RP 19.58 CHEWIŃSKA Ludwika GWARDIA Warszawa Bydgoszcz 1976-06-26
RP (U23) 18.48 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok Berlin (GER) 2018-08-08
RP (U20) 16.84 WOLSKA Małgorzata WKS Zawisza Bydgoszcz Rzeszów 1985-07-28
RP (U20) 16.84 SOBIESZEK Magdalena AZS-AWF Warszawa Barcelona 2005-06-03
RP (U18) 15.77 WLOKA Anna LUKS Podium Kup Singapur 2010-08-18
Min. ME U23 (U23) 15.30 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 14.80 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 15.30 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 18.50 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-25 17:39:41
Kula K Planowany START: 2021-06-24 15:20 ZAKOŃCZENIE: 15:55:00 DEKORACJA 16:55
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 3 111
GUBA Paulina 91-05-14 AZS UMCS Lublin (LU) 17.74 x x 17.91 18.29 18.09 18.29 SB 40
2 8 449
KARDASZ Klaudia 96-05-02 KS Podlasie Białystok (PD) 17.20 17.33 x 16.85 x x 17.33 35
3 5 278
ŚLEPOWROŃSKA Maja 98-12-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) 16.39 x x 16.51 17.16 x 17.16 PB 30
4 4 660
MALUŚKIEWICZ Agnieszka 89-03-18 OŚ AZS Poznań (WP) 15.96 15.81 x x 16.45 15.87 16.45 26
5 6 266
RÓŻAŃSKA Ewa 00-12-22 AZS-AWF Warszawa (MZ) x 14.43 14.92 x x 14.81 14.92 22
6 7 475
TRZONKOWSKA Beata 95-05-02 KS Prefbet-Sonarol (PD) 12.60 x 13.36 12.75 x 13.28 13.36 18
7 2 58
BANACH Patrycja 02-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 12.86 12.25 12.75 12.47 12.87 13.15 13.15 SB 15
8 9 504
WRÓBLEWSKA Michalina 99-04-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 12.39 12.82 12.42 x 12.51 12.81 12.82 PB 13
1 293
SĘKOWSKA Katarzyna 82-03-27 KS Lider Grodzisk Mazowiecki (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 GUBA Paulina 91 AZS UMCS Lublin 18.09
2 KARDASZ Klaudia 96 KS Podlasie Białystok 17.34
3 ŚLEPOWROŃSKA Maja 98 AZS-AWF Warszawa 16.80
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 GUBA Paulina 91 AZS UMCS Lublin 18.57
2 KARDASZ Klaudia 96 KS Podlasie Białystok 18.15
3 ŚLEPOWROŃSKA Maja 98 AZS-AWF Warszawa 16.19
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.20091509819031 s.