97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 16:00:40
Kmłot 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  5000 m K  [s]
09:30  5000 m M  [s]
11:50  W dal K 
11:55  200 m K  [F]
12:10  200 m M  [F]
12:20  Tyczka K 
12:35  100 m pł K  [el]
13:35  100 m pł K  [F]
13:40  W dal M 
13:50  110 m pł M dod.  [s]
14:20  Młot K 
14:55  110 m pł M  [F]
15:20  800 m K  [F]
15:30  800 m M  [F]
15:40  4x400 m M  [s]
15:50  4x400 m K  [s]
REKORDY
82.98 WŁODARCZYK Anita POL Warszawa (POL) 2016-08-28
RE 82.98 WŁODARCZYK Anita POL Warszawa (POL) 2016-08-28
RP 82.98 WŁODARCZYK Anita Skra Warszawa Warszawa (PGE Stadion Narodowy) 2016-08-28
RP (U23) 72.74 KOPRON Malwina OŚ AZS Poznań Białystok 2016-06-01
RP (U20) 71.71 SKOLIMOWSKA Kamila KS Warszawianka Warszawa Melbourne 2001-09-09
RP (U18) 66.62 SKOLIMOWSKA Kamila WARSZAWIANKA Warszawa 1999-06-12
Min. ME U23 (U23) 63.00 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 58.50 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 61.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 72.50 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-26 16:00:40
Młot K Planowany START: 2021-06-26 14:20 ZAKOŃCZENIE: 15:30:00 DEKORACJA 16:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 12 118
KOPRON Malwina 94-11-16 AZS UMCS Lublin (LU) 74.78 73.47 75.42 x 71.22 x 75.42 SB 40
2 11 566
WŁODARCZYK Anita 85-08-08 AZS-AWF Katowice (SL) 67.97 71.14 x 69.64 72.14 74.06 74.06 SB 35
3 10 645
FIODOROW Joanna 89-03-04 OŚ AZS Poznań (WP) x 71.58 72.31 x x 70.71 72.31 30
4 8 600
FURMANEK Katarzyna 96-02-19 KKL Kielce (SK) 69.73 69.37 x 67.91 68.27 69.73 69.73 26
5 6 145
ŚMIECH Aleksandra 97-10-02 KS Agros Zamość (LU) 65.68 62.29 64.05 x x 66.13 66.13 22
6 2 601
KACZMAREK Marika 96-04-25 KKL Kielce (SK) 63.85 64.34 64.15 62.89 65.51 64.47 65.51 18
7 4 266
RÓŻAŃSKA Ewa 00-12-22 AZS-AWF Warszawa (MZ) 58.04 x 61.34 58.92 58.43 62.60 62.60 15
8 9 652
KOKOWSKA Aleksandra 95-04-28 OŚ AZS Poznań (WP) 59.23 54.70 58.37 x 61.11 60.59 61.11 SB 13
9 7 257
ŁEPKOWSKA Kinga 97-04-30 AZS-AWF Warszawa (MZ) 58.23 58.60 x 58.60 8
10 5 91
NOWACZEWSKA Aleksandra 02-10-31 LUKS Start Nakło (KP) 57.58 58.05 x 58.05 5
11 3 629
KNIAT Zuzanna 03-01-31 LUKS Orkan Września (WP) 45.42 47.35 x 47.35 3
1 706
JAGIEŁKA Gabriela 02-05-16 LLKS Pomorze Stargard (ZP) x x x NM
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 FURMANEK Katarzyna 96 KKL Kielce 72.85
2 KOPRON Malwina 94 AZS UMCS Lublin 70.94
3 FIODOROW Joanna 89 OŚ AZS Poznań 67.19
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 KOPRON Malwina 94 AZS UMCS Lublin 73.95
2 FIODOROW Joanna 89 OŚ AZS Poznań 72.76
3 FURMANEK Katarzyna 96 KKL Kielce 67.48
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.21055102348328 s.