98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-10 18:08:27
Kmłot 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
10:15  Dysk M 
11:00  Trójskok K 
11:00  Tyczka K 
11:05  100 m K  [el]
11:30  100 m M  [el]
11:50  400 m M  [el]
12:15  400 m K  [el]
12:35  Młot M 
12:40  100 m K  [F]
12:50  100 m M  [F]
14:40  Dysk K 
15:45  W dal M 
16:15  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:45  1500 m K  [s]
17:57  Wzwyż K 
18:00  1500 m M  [s]
18:20  400 m pł K  [F]
18:35  400 m pł M  [F]
19:00  400 m M  [F]
19:15  400 m K  [F]
19:35  4x100 m M  [s]
19:50  4x100 m K  [s]
20:05  3000 m prz. M  [s]
20:20  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
82.98 WŁODARCZYK Anita POL Warszawa (POL) 2016-08-28
RE 82.98 WŁODARCZYK Anita POL Warszawa (POL) 2016-08-28
RP 82.98 WŁODARCZYK Anita Skra Warszawa Warszawa (PGE Stadion Narodowy) 2016-08-28
RP (U23) 72.74 KOPRON Malwina OŚ AZS Poznań Białystok 2016-06-01
RP (U20) 71.71 SKOLIMOWSKA Kamila KS Warszawianka Warszawa Melbourne (AUS) 2001-09-09
Min. MŚ 72.50 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 71.80 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 61.00 Cali (COL) 2022-08-01
 

Data aktualizacji: 2022-06-10 18:08:27
Młot K Planowany START: 2022-06-10 17:00 ZAKOŃCZENIE: 18:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 9 127 KOPRON Malwina 94-11-16 KS Wisła Puławy (LU) x 68.71 68.14 x x 69.60 69.60 40
2 5 202 RÓŻAŃSKA Ewa 00-12-22 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 69.24 67.42 x 68.29 67.17 65.24 69.24 35
3 11 485 FURMANEK Katarzyna 96-02-19 KKL Kielce (SK) 63.42 67.79 x 68.69 x x 68.69 30
4 3 121 ŚMIECH Aleksandra 97-10-02 KS Agros Zamość (LU) 58.87 58.20 60.26 63.56 x 61.51 63.56 26
5 7 133 JĘDRZEJCZAK Agata 95-12-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 60.16 57.59 62.55 63.07 61.37 62.60 63.07 22
6 6 487 KACZMAREK Marika 96-04-25 KKL Kielce (SK) x 58.66 x x 57.51 60.48 60.48 18
7 4 493 WIJAS Wiktoria 03-02-06 KKL Kielce (SK) x 55.67 55.23 58.06 55.27 x 58.06 15
8 2 517 KOKOWSKA Aleksandra 95-04-28 OŚ AZS Poznań (WP) 54.92 52.87 55.77 x x 56.08 56.08 13
9 8 63 NOWACZEWSKA Aleksandra 02-10-31 LUKS Start Nakło (KP) 50.60 54.49 52.49 54.49 8
10 10 42 JUSTA Magdalena 03-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 48.62 x x 48.62 5
1 229 BOMBA Karolina 02-01-11 OKS Skra Warszawa (MZ) x x x NM
12 465 WŁODARCZYK Anita 85-08-08 KS AZS AWF Katowice (SL) DNS
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KOPRON Malwina 94 AZS UMCS Lublin 75.42
2 WŁODARCZYK Anita 85 AZS-AWF Katowice 74.06
3 FIODOROW Joanna 89 OŚ AZS Poznań 72.31
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 FURMANEK Katarzyna 96 KKL Kielce 72.85
2 KOPRON Malwina 94 AZS UMCS Lublin 70.94
3 FIODOROW Joanna 89 OŚ AZS Poznań 67.19
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.075299 s. | Mem: 1.25 megabytes