100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 21:19:22
Kmłot 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  100 m M  [pre]
10:15  100 m K  [pre]
10:30  Tyczka K 
10:45  400 m pł K  [el]
11:01  Dysk M 
11:15  400 m pł M  [el]
11:19  Kula K 
11:40  800 m M  [el]
12:00  800 m K  [el]
13:00  Trójskok M 
16:20  Tyczka M 
17:00  Ceremonia Otwarcia 
17:45  400 m K  [el]
17:50  Oszczep K 
18:10  400 m M  [el]
18:40  100 m M  [el]
19:05  1500 m M  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:30  Trójskok K 
19:45  100 m M  [F]
19:55  Młot K 
20:00  100 m K  [el]
20:03  Kula M 
20:25  3000 m prz. K  [s]
20:45  3000 m prz. M  [s]
21:12  100 m K  [F]
REKORDY
82.98 WŁODARCZYK Anita POL Warszawa (POL) 2016-08-28
RE 82.98 WŁODARCZYK Anita POL Warszawa (POL) 2016-08-28
RP 82.98 WŁODARCZYK Anita Skra Warszawa Warszawa (POL) 2016-08-28
RP (U23) 72.74 KOPRON Malwina OŚ AZS Poznań Białystok 2016-06-01
RP (U20) 71.71 SKOLIMOWSKA Kamila KS Warszawianka Warszawa Melbourne (AUS) 2001-09-09
RP (U20) 71.71 SKOLIMOWSKA Kamila KS Warszawianka Warszawa Melbourne (AUS) 2001-09-09
RP (U18) 66.62 SKOLIMOWSKA Kamila Warszawianka Warszawa Warszawa 1999-06-12
Min. IO 74.00 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2024-06-27 21:19:22 OFICJALNE
Młot K Planowany START: 2024-06-27 19:55 ZAKOŃCZENIE: 21:08:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 16 522 WŁODARCZYK Anita 1985-08-08 KS AZS AWF Katowice (SL) 68.61 69.15 69.58 72.06 70.81 71.80 72.06 40
2 10 542 FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 KKL Kielce (SK) x 66.98 67.49 69.92 66.98 68.20 69.92 35
3 14 135 KOPRON Malwina 1994-11-16 KS Wisła Puławy (LU) 67.32 69.55 x 67.14 x 69.33 69.55 30
4 13 410 RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 KS Podlasie Białystok (PD) 68.54 68.23 x x 68.97 x 68.97 SB 26
5 15 130 ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 KS Agros Zamość (LU) 66.58 x 67.43 68.97 67.74 x 68.97 SB 22
6 4 544 KACZMAREK Marika 1996-04-25 KKL Kielce (SK) x 59.32 60.89 62.11 59.75 63.17 63.17 18
7 5 144 JĘDRZEJCZAK Agata 1995-12-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 62.41 62.99 61.32 x 61.37 61.69 62.99 15
8 11 70 NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 LUKS Start Nakło (KP) x 61.47 61.45 x 56.27 58.58 61.47 13
9 2 152 KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 AZS-AWF Gorzów (LB) 51.25 55.65 54.65 55.65 8
10 7 66 ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek (KP) x 53.07 52.67 53.07 5
11 8 592 KOŹLAREK Julia 2005-06-20 OŚ AZS Poznań (WP) 48.01 50.62 x 50.62 PB 3
12 6 148 ROSŁANOWSKA Izabela 2006-07-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 46.57 45.90 50.23 50.23 PB 1
13 3 68 LISIECKA Weronika 2006-09-22 LUKS Start Nakło (KP) 45.74 46.54 45.62 46.54
1 600 SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 OŚ AZS Poznań (WP) x x x NM
12 284 BOMBA Karolina 2002-01-11 OKS Skra Warszawa (MZ) x x x NM
9 257 WALCZAK Alicja 2003-05-22 KS AZS AWF Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 WŁODARCZYK Anita 85 KS AZS AWF Katowice 70.91
2 KOPRON Malwina 94 KS Wisła Puławy 70.54
3 ŚMIECH Aleksandra 97 KS Agros Zamość 69.26
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOPRON Malwina 94 KS Wisła Puławy 69.60
2 RÓŻAŃSKA Ewa 00 KS AZS AWF Warszawa 69.24
3 FURMANEK Katarzyna 96 KKL Kielce 68.69
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0222681 s. | Mem: 1.25 megabytes