96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-29 16:59:08
Ko 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



08:30  10000 m ch M  [s]
09:35  5000 m ch K  [s]
10:40  200 m K  [el]
11:00  200 m M  [el]
13:15  Tyczka K 
15:50  Oszczep K 
16:20  400 m pł K  [F]
16:25  Tyczka M 
16:40  400 m pł M  [F]
17:00  800 m K  [el]
17:14  800 m M  [el]
17:35  4x100 m M  [s]
17:55  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep M 
18:55  400 m M  [F]
19:17  400 m K  [F]
REKORDY
72.28 SPOTAKOVA Barbora CZE Stuttgart 2008-09-13
RE 72.28 SPOTAKOVA Barbora CZE Stuttgart 2008-09-13
RP 67.11 ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-16
RP (U23) 60.75 MRÓWKA Monika AZS-AWF Wrocław Biała Podlaska 2001-06-02
RP (U23) 61.48* WITEK Marcelina SKLA Sopot Złocieniec 2016-04-30
RP (U23) 64.08* ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki Warszawa 2016-05-21
RP (U23) 67.11* ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-16
RP (U20) 62.11 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki OPO Cetniewo 2015-08-01
RP (U18) 51.98 GAPA Katarzyna OGRODNIK Bydgoszcz Białystok 2000-08-27
 

Data aktualizacji: 2020-08-29 16:59:08
Oszczep K Planowany START: 2020-08-29 15:50 ZAKOŃCZENIE: 16:54:00 DEKORACJA 17:50
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 14 411 ANDREJCZYK Maria 96-03-09 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 59.92 55.80 61.91 62.66 62.37 x 62.66 SB 40
2 15 430 OSTROWSKA Aleksandra 97-12-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 48.58 51.63 52.37 50.39 52.84 47.79 52.84 35
3 5 266 HAJDROWSKA Joanna 99-08-28 RLTL ZTE Radom (MZ) 51.46 45.46 48.10 49.46 x 50.33 51.46 SB 30
4 13 423 KĄKOL Marta 92-02-25 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 50.60 51.25 x x x x 51.25 SB 26
5 2 578 MARUSZEWSKA Klaudia 97-08-28 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 45.72 x 51.02 x 48.91 51.13 51.13 22
6 11 416 WITEK Marcelina 95-06-02 AML Słupsk (PM) 49.54 47.87 x x x 51.01 51.01 18
7 7 417 BOŁDYSZ Karolina 93-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 50.14 x x x 49.16 x 50.14 15
8 10 415 ANDRUKONIS Gabriela 02-09-17 UKS Czwórka Białystok (PD) 45.17 44.37 49.16 x x 42.92 49.16 SB 13
9 12 157 SZAŁAS Julia 98-10-24 AZS-AWF Gorzów (LB) 44.68 40.97 45.20 45.20 8
10 9 379 ANTONIAK Angelika 00-05-29 KS Podlasie Białystok (PD) 44.13 x x 44.13 5
11 6 94 BAJOR Magdalena 99-01-13 AZS UMCS Lublin (LU) 40.32 43.93 x 43.93 3
12 4 318 SKRABA Beata 88-06-20 KS AZS AWF Kraków (MA) 42.27 42.42 43.57 43.57 1
13 1 462 ADAMASZEK Magdalena 98-07-17 AZS-AWF Katowice (SL) 43.50 41.25 x 43.50
14 8 597 MAŚLAK Małgorzata 01-01-24 ULKS Tychowo (ZP) 43.38 43.12 x 43.38
15 3 5 CHUDA Julia 97-08-29 KS AZS AWF Wrocław (DS) 43.13 41.28 41.83 43.13
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 ANDREJCZYK Maria 96 LUKS Hańcza Suwałki 59.00
2 BOŁDYSZ Karolina 93 AZS-AWFiS Gdańsk 53.22
3 OSTROWSKA Aleksandra 97 AZS-AWFiS Gdańsk 52.02
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 WITEK Marcelina 95 AML Słupsk 55.97
2 MARUSZEWSKA Klaudia 97 LKS Jantar Ustka 52.71
3 BOŁDYSZ Karolina 93 AZS-AWFiS Gdańsk 52.58
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.05944299697876 s.