97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-24 19:47:25
Ko 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Kula K 
15:24  100 m M  [pre]
15:37  100 m K  [pre]
15:49  60 m M U12  [s]
15:51  Oszczep K 
15:52  60 m K U12  [s]
16:00  Trójskok K 
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
17:04  400 m M  [el]
17:20  Kula M 
17:25  400 m K  [el]
17:42  400 m K PK  [s]
17:57  100 m M  [el]
18:05  Trójskok M 
18:15  100 m K  [el]
18:35  1500 m K  [s]
18:36  Oszczep M 
18:55  1500 m M  [s]
19:15  100 m RETRO  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:05  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
72.28 SPOTAKOVA Barbora CZE Stuttgart (GER) 2008-09-13
RE 72.28 SPOTAKOVA Barbora CZE Stuttgart 2008-09-13
RP 67.11 ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-16
RP 71.40* ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Split (CRO) 2021-05-09
RP (U23) 60.75 MRÓWKA Monika AZS-AWF Wrocław Biała Podlaska 2001-06-02
RP (U23) 67.11 ANDREJCZYK Maria LLKS Hańcza Suwałki Rio de Janeiro (BRA) 2016-08-16
RP (U20) 62.11 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki OPO Cetniewo 2015-08-01
RP (U18) 51.98 GAPA Katarzyna OGRODNIK Bydgoszcz Białystok 2000-08-27
Min. ME U23 (U23) 53.00 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 51.00 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 52.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 64.00 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-24 19:47:25
Oszczep K Planowany START: 2021-06-24 15:51 ZAKOŃCZENIE: 16:51:00 DEKORACJA 17:35
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 476
ANDREJCZYK Maria 96-03-09 LUKS Hańcza Suwałki (PD) x 55.53 59.69 57.67 57.99 x 59.69 40
2 7 510
REGIN Klaudia 97-08-28 LKS Jantar Ustka (PM) 46.70 x 50.20 49.02 54.87 x 54.87 35
3 2 492
BOŁDYSZ Karolina 93-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 50.53 50.50 51.73 50.28 x 51.73 SB 30
4 5 728
MAŚLAK Małgorzata 01-01-24 ULKS Tychowo (ZP) 47.44 x 46.71 47.21 47.51 50.80 50.80 26
5 9 480
ANDRUKONIS Gabriela 02-09-17 UKS Czwórka Białystok (PD) x 45.57 46.52 48.79 46.17 50.62 50.62 22
6 3 315
HAJDROWSKA Joanna 99-08-28 RLTL Optima Radom (MZ) 44.76 x 47.03 49.46 x 45.29 49.46 18
7 10 173
SZAŁAS Julia 98-10-24 AZS-AWF Gorzów (LB) 46.51 43.27 46.00 43.79 43.68 x 46.51 15
8 11 5
CHUDA Julia 97-08-29 KS AZS AWF Wrocław (DS) 43.21 45.27 43.90 44.28 44.09 x 45.27 SB 13
9 1 375
SKRABA Beata 88-06-20 KS AZS AWF Kraków (MA) 42.27 43.77 43.81 43.81 8
10 8 536
BEDNAREK Aleksandra 01-04-22 AZS-AWF Katowice (SL) 37.51 43.26 42.63 43.26 SB 5
11 4 499
MĄDRZEJEWSKA Natalia 02-04-12 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 36.74 x 36.87 36.87 3
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 ANDREJCZYK Maria 96 LUKS Hańcza Suwałki 62.66
2 OSTROWSKA Aleksandra 97 AZS-AWFiS Gdańsk 52.84
3 HAJDROWSKA Joanna 99 RLTL ZTE Radom 51.46
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 ANDREJCZYK Maria 96 LUKS Hańcza Suwałki 59.00
2 BOŁDYSZ Karolina 93 AZS-AWFiS Gdańsk 53.22
3 OSTROWSKA Aleksandra 97 AZS-AWFiS Gdańsk 52.02
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.7504771 s. | Mem: 1.25 megabytes