96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-29 15:16:41
Kt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



08:30  10000 m ch M  [s]
09:35  5000 m ch K  [s]
10:40  200 m K  [el]
11:00  200 m M  [el]
13:15  Tyczka K 
15:50  Oszczep K 
16:20  400 m pł K  [F]
16:25  Tyczka M 
16:40  400 m pł M  [F]
17:00  800 m K  [el]
17:14  800 m M  [el]
17:35  4x100 m M  [s]
17:55  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep M 
18:55  400 m M  [F]
19:17  400 m K  [F]
REKORDY
5.06 ISINBAYEVA Yelena RUS Zurich 2009-08-26
RE 5.06 ISINBAYEVA Yelena RUS Zurich 2009-08-26
RP 4.85 ROGOWSKA Anna SKLA Sopot Paris 2011-03-06
RP (U23) 4.62 PYREK Monika LECHIA Gdańsk London 2002-08-23
RP (U20) 4.31 WEJMAN Karolina KL Gdynia Bydgoszcz 2019-08-18
RP (U18) 4.11 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław Szczecin 2018-02-11
 

Data aktualizacji: 2020-08-29 15:16:41
Tyczka K Planowany START: 2020-08-29 13:15 ZAKOŃCZENIE: 15:07:00 DEKORACJA 16:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 3.40 3.60 3.80 4.00 4.10 4.20 4.30 wynik inf punkty
1 10 593 WOJEWÓDZKA Wiktoria 97-12-22 OSOT Szczecin (ZP) - - o o o o xxx 4.20 =PB 40
2 2 59 PRZYBYŁA Kamila 96-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - xo o xo xxx 4.20 =SB 35
3 3 22 ŁYKO Anna 01-05-30 MKS MOS Wrocław (DS) - - o o xxx 4.00 30
4 5 441 KASZUBA Agnieszka 98-08-31 KL Gdynia (PM) - xo xo xxo xxx 4.00 26
5 1 453 LIPIŃSKA Milena 99-03-05 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk (PM) - o o xxx 3.80 =PB 20
5 11 442 WEJMAN Karolina 01-08-13 KL Gdynia (PM) - o o xxx 3.80 SB 20
7 6 457 KUSY Emilia 98-12-09 SKLA Sopot (PM) - xo o xxx 3.80 15
8 7 48 KALITTA Victoria 01-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o xxo xxx 3.80 10,5
8 9 598 IAKOVENKO Valentyna 03-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - o xxo xxx 3.80 10,5
10 4 510 GÓRNY Kinga 02-04-26 MKS Ustroń (SL) - xxo xxo xxx 3.80 5
8 509 CHAMOT Maja 03-10-16 MKS Ustroń (SL) xxx NM
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 PRZYBYŁA Kamila 96 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.25
2 KALITTA Victoria 1 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3.80
2 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 3.80
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 ŚMIETANKA Justyna 94 AZS-AWF Warszawa 4.50
2 HNIDA Paulina 95 KS AZS AWF Wrocław 4.00
3 KUSY Emilia 98 SKLA Sopot 4.00
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.035213947296143 s.