97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 14:22:36
Kt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  5000 m K  [s]
09:30  5000 m M  [s]
11:50  W dal K 
11:55  200 m K  [F]
12:10  200 m M  [F]
12:20  Tyczka K 
12:35  100 m pł K  [el]
13:35  100 m pł K  [F]
13:40  W dal M 
13:50  110 m pł M dod.  [s]
14:20  Młot K 
14:55  110 m pł M  [F]
15:20  800 m K  [F]
15:30  800 m M  [F]
15:40  4x400 m M  [s]
15:50  4x400 m K  [s]
REKORDY
5.06 ISINBAYEVA Yelena RUS Zurich (SUI) 2009-08-26
RE 5.06 ISINBAYEVA Yelena RUS Zurich 2009-08-26
RP 4.85 ROGOWSKA Anna SKLA Sopot Paris 2011-03-06
RP (U23) 4.62 PYREK Monika LECHIA Gdańsk London 2002-08-23
RP (U20) 4.31 WEJMAN Karolina KL Gdynia Bydgoszcz 2019-08-18
RP (U18) 4.11i ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław Szczecin 2018-02-11
Min. ME U23 (U23) 4.20 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 4.10 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 4.20 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 4.70 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-26 14:22:36
Tyczka K Planowany START: 2021-06-26 12:20 ZAKOŃCZENIE: 14:05:00 DEKORACJA 15:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 3.20 3.40 3.60 3.80 3.90 4.00 4.10 4.21 wynik inf punkty
1 12 77
PRZYBYŁA Kamila 96-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - xxo o xxx 4.10 SB 40
2 7 524
KUSY Emilia 98-12-09 SKLA Sopot (PM) - - o o o o xxx 4.00 SB 35
3 14 16
ŁYKO Anna 01-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - o o xo xxx 4.00 30
4 9 506
KASZUBA Agnieszka 98-08-31 KL Gdynia (PM) - - o o o xxo xxx 4.00 SB 26
5 13 65
KALITTA Victoria 01-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - o xxx 3.90 22
6 11 584
CHAMOT Maja 03-10-16 MKS Ustroń (SL) - - xo o xxx 3.80 18
7 8 516
LIPIŃSKA Milena 99-03-05 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk (PM) - o o xo xxx 3.80 SB 15
8 1 206
JÓŹWIAK Zofia 01-06-02 RKS Łódź (LD) - o o xxx 3.60 8,7
8 5 803
IAKOVENKO Valentyna 03-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - o xxx 3.60 8,7
8 10 585
GÓRNY Kinga 02-04-26 MKS Ustroń (SL) - - o xxx 3.60 8,7
11 4 726
BRYKAŁA Dominika 02-03-31 UKS OSoT Szczecin (ZP) o o xxx 3.40 3
12 6 211
PLAK Malwina 02-01-08 RKS Łódź (LD) xo o xxx 3.40 1
13 2 727
SZCZYGIEŁ Ada 03-10-13 UKS OSoT Szczecin (ZP) o xo xxx 3.40
3 297
BORACZYŃSKA Agata 01-03-10 KS Warszawianka W-wa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 WOJEWÓDZKA Wiktoria 97 OSOT Szczecin 4.20
2 PRZYBYŁA Kamila 96 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.20
3 ŁYKO Anna 01 MKS MOS Wrocław 4.00
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 PRZYBYŁA Kamila 96 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.25
2 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 3.80
2 KALITTA Victoria 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 3.80
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.24970984458923 s.