100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 13:49:29
Kt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  100 m M  [pre]
10:15  100 m K  [pre]
10:30  Tyczka K 
10:45  400 m pł K  [el]
11:01  Dysk M 
11:15  400 m pł M  [el]
11:19  Kula K 
11:40  800 m M  [el]
12:00  800 m K  [el]
13:00  Trójskok M 
16:20  Tyczka M 
17:00  Ceremonia Otwarcia 
17:45  400 m K  [el]
17:50  Oszczep K 
18:10  400 m M  [el]
18:40  100 m M  [el]
19:05  1500 m M  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:30  Trójskok K 
19:45  100 m M  [F]
19:55  Młot K 
20:00  100 m K  [el]
20:03  Kula M 
20:25  3000 m prz. K  [s]
20:45  3000 m prz. M  [s]
21:12  100 m K  [F]
REKORDY
5.06 ISINBAYEVA Yelena RUS Zurich (SUI) 2009-08-26
RE 5.06 ISINBAYEVA Yelena RUS Zürich (SUI) 2009-08-26
RP 4.85i ROGOWSKA Anna SKLA Sopot Paris (FRA) 2011-03-06
RP (U23) 4.62 PYREK Monika Lechia Gdańsk Londyn (GBR) 2002-08-23
RP (U20) 4.31 WEJMAN Karolina KL Gdynia Bydgoszcz 2019-08-18
RP (U20) 4.31 WEJMAN Karolina KL Gdynia Bydgoszcz 2019-08-18
RP (U18) 4.11 ŁYKO Anna MKS MOS Wrocław Szczecin - H 2018-02-11
Min. IO 4.73 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2024-06-27 13:49:29 OFICJALNE
Tyczka K Planowany START: 2024-06-27 10:30 ZAKOŃCZENIE: 12:42:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 3.50 3.65 3.80 3.90 4.00 4.10 4.20 wynik inf punkty
1 7 486 KUSY Emilia 1998-12-09 SKLA Sopot (PM) - - o xo xo o xxx 4.10 SB 40
2 4 651 GABORSKA Zofia 2004-08-04 KMS Szczecin (ZP) - - o - o xo xxx 4.10 32.50
2 10 10 ŁYKO Anna 2001-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - o xo xxx 4.10 32.50
4 14 526 CHAMOT Maja 2003-10-16 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) - - xo o o xx- x 4.00 26
5 3 541 BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 KKL Kielce (SK) - o xo xxo xo xxx 4.00 22
6 16 543 JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 KKL Kielce (SK) - o o xxo xxo xxx 4.00 =PB 18
7 2 340 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków (MA) - o o o xxx 3.90 15
8 5 471 KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 KL Gdynia (PM) - o o xxx 3.80 13
9 12 41 KALITTA Victoria 2001-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - xo - xxx 3.80 8
10 11 649 BORKIEWICZ Marika 2000-08-31 KMS Szczecin (ZP) o xo xxo xxx 3.80 PB 5
11 9 614 BRZEZINSKA Katarzyna 2008-12-27 SL Olimpia Poznań (WP) xo o xxx 3.65 3
12 15 487 LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 SKLA Sopot (PM) xo xxo xxx 3.65 SB 1
13 6 202 PLAK Malwina 2002-01-08 RKS Łódź (LD) o xxx 3.50
8 650 BRYKAŁA Dominika 2002-03-31 KMS Szczecin (ZP) xxx NM
13 40 IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) xxx NM
1 464 TYSZKO Laura 2007-12-14 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) DNS
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 KUSY Emilia 98 SKLA Sopot 4.20
2 CHAMOT Maja 03 KS Sprint Bielsko-Biała 4.10
3 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 4.00
3 ŁYKO Anna 01 KS AZS AWF Wrocław 4.00
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 4.10
2 CHAMOT Maja 03 KS Sprint Bielsko-Biała 4.00
3 KUSY Emilia 98 SKLA Sopot 4.00
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0266342 s. | Mem: 1.25 megabytes