100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 21:00:20
Ktrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
15.74(i) ROJAS Yulimar VEN Beograd (SRB) 2022-03-20
RE 15.50 KRAVETS Inessa UKR Göteborg (SWE) 1995-08-10
RP 14.44 TRYBAŃSKA Małgorzata KS Warszawianka Warszawa Barcelona (ESP) 2010-07-29
RP (U23) 14.25 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Gdańsk 2011-07-03
RP (U20) 13.55 JAGACIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo Nowy Sad (SRB) 2009-07-26
RP (U20) 13.55 JAGACIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo Nowy Sad (SRB) 2009-07-26
RP (U18) 13.29 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. Maribor (SLO) 2023-07-28
Min. IO 14.55 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2024-06-27 21:00:20 OFICJALNE
Trójskok K Planowany START: 2024-06-27 19:30 ZAKOŃCZENIE: 20:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 6 593 LASKOWSKA Adrianna 1996-03-02 OŚ AZS Poznań (WP) 13.64
+1.0
13.67
+3.4
13.67
+2.2
13.32
+0.9
13.74
+1.9
x
+0.3
13.74
+1.9
40
2 11 169 BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 AZS Łódź (LD) x
+0.8
13.45
+1.1
13.12
+1.8
x
+2.5
13.26
+1.0
x
+2.7
13.45
+1.1
35
3 1 546 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce (SK) x
+2.6
13.01
+3.5
13.14
+3.9
13.35
+1.3
13.26
+0.6
11.64
+2.4
13.35
+1.3
30
4 7 561 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 12.77
+1.5
13.29
+3.9
13.25
+3.2
13.11
+1.1
12.93
+2.9
x
+2.4
13.29
+3.9
26
5 2 248 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 12.69
+2.4
12.08
+4.1
12.79
+3.2
x
+2.0
x
+1.6
x
+2.2
12.79
+3.2
22
6 4 485 KUBALA Amelia 2003-06-09 SKLA Sopot (PM) x
+2.5
12.76
+4.1
12.52
+3.0
x
+1.8
x
+1.0
12.76
+0.1
12.76
+4.1
18
7 12 646 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice (WN) 12.48
+1.9
12.69
+5.7
12.37
+1.1
12.53
+1.8
x
+1.9
12.67
+1.4
12.69
+5.7
15
8 5 129 STASZCZUK Kinga 2003-02-05 KS Agros Zamość (LU) 12.35
+1.5
12.28
+1.7
12.36
+3.2
12.31
+1.4
12.17
+0.2
x
+1.3
12.36
+3.2
13
9 3 219 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
+1.7
12.28
+4.1
12.35
+3.8



12.35
+3.8
8
10 8 199 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź (LD) 11.82
+0.7
x
+3.0
x
+2.7



11.82
+0.7
5
11 10 247 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 11.74
+2.9
11.70
+2.0
x
+1.7



11.74
+2.9
3
9 179 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 LKS MOSiR Sieradz (LD) x
+2.2
x
+0.8
x
+0.8



NM
13 170 BORCHARDT Maja 2004-02-20 AZS Łódź (LD) x
+1.4
x
+2.1
x
+3.4



NM
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 LASKOWSKA Adrianna 96 OŚ AZS Poznań 13.64
2 MŁODAWSKA Karolina 96 KKL Kielce 13.25
3 BEDNAREK Agnieszka 98 AZS Łódź 13.18
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 SZÓSTAK Adrianna 96 OŚ AZS Poznań 13.84
2 BEDNAREK Agnieszka 98 AZS Łódź 13.64
3 MŁODAWSKA Karolina 96 KKL Kielce 13.61
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0136931 s. | Mem: 1.25 megabytes