97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 17:02:25
Kw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
2.09 KOSTADINOVA Stefka BUL Roma (ITA) 1987-08-30
RE 2.09 KOSTADINOVA Stefka BUL Roma 1987-08-30
RP 2.02i LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok Toruń 2015-02-21
RP (U23) 1.95 KIELAN Urszula GWARDIA Warszawa Grudziądz 1980-05-28
RP (U20) 1.94i KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Wiedeń 2002-03-01
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Elberstadt 2002-08-17
RP (U18) 1.87 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Białystok 2000-08-27
Min. ME U23 (U23) 1.82 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 1.80 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 1.82 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 1.96 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-25 17:02:25
Wzwyż K Planowany START: 2021-06-25 14:45 ZAKOŃCZENIE: 16:36:00 DEKORACJA 17:40
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.56 1.61 1.66 1.70 1.73 1.76 1.79 1.82 1.85 1.88 1.90 1.92 1.94 1.96 wynik inf punkty
1 13 453
LIĆWINKO Kamila 86-03-22 KS Podlasie Białystok (PD) - - - o - xo - o o o - o - xxx 1.92 40
2 6 431
MIĄSO Wiktoria 01-11-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - - o - o xxo o xo xxx 1.85 PB 35
3 8 327
RYDZ Aneta 94-03-30 RLTL Optima Radom (MZ) - - - o o o xo xxo xxx 1.82 30
4 10 518
BORYS Paulina 98-05-14 SKLA Sopot (PM) - - - o o xo xo xxo xxx 1.82 SB 26
5 9 716
SŁODZIŃSKA Maja 06-08-29 MKS Kusy Szczecin (ZP) xo o o xxo o xo xxx 1.76 PB 22
6 14 416
KOKOT Katarzyna 04-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - o o xo xxo xxo xxx 1.76 18
7 1 423
WAL Paulina 91-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - o xo o o xxx 1.73 SB 15
8 2 213
SKOCZYLAS Patrycja 99-02-04 RKS Łódź (LD) - o o o xxo xxx 1.73 SB 13
9 5 207
KAŹMIERCZAK Weronika 02-01-26 RKS Łódź (LD) - o o xxo xxx 1.70 =SB 4
9 11 482
GRABOWSKA Hanna 05-06-12 AML Słupsk (PM) - o o xxo xxx 1.70 4
11 4 296
WYSOCKA Alicja 03-03-05 KS Orzeł Warszawa (MZ) - o o xxx 1.66 3
12 12 490
PATEJUK Milena 06-02-01 AML Słupsk (PM) o xxo o xxx 1.66 1
13 3 720
SZCZUKO Urszula 01-02-03 STS Pomerania Szczecin (ZP) o o xxo xxx 1.66
14 7 486
LITWIN Adrianna 03-05-03 AML Słupsk (PM) o xxo xxx 1.61
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 LIĆWINKO Kamila 86 KS Podlasie Białystok 1.88
2 RYDZ Aneta 94 RLTL ZTE Radom 1.80
3 LIGARSKA Paulina 96 SKLA Sopot 1.77
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 LIĆWINKO Kamila 86 KS Podlasie Białystok 1.90
2 BORYS Paulina 98 SKLA Sopot 1.86
3 RYDZ Aneta 94 RLTL ZTE Radom 1.83
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.31335783004761 s.