100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 19:03:04
Kw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:35  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:00  Dysk K 
12:20  400 m K (PK)  [s]
17:05  Wzwyż K 
17:35  W dal M 
17:50  400 m pł K  [F]
17:55  Oszczep M 
18:10  400 m pł M  [F]
18:30  200 m K  [F]
18:50  200 m M  [F]
19:10  800 m K  [F]
19:20  Wzwyż M 
19:35  800 m M  [F]
19:45  W dal K 
19:50  Młot M 
20:10  110 m pł M  [F]
20:30  400 m M  [F]
20:50  100 m pł K  [F]
21:10  400 m K  [F]
REKORDY
2.09 KOSTADINOVA Stefka BUL Roma (ITA) 1987-08-30
RE 2.09 KOSTADINOVA Stefka BUL Roma (ITA) 1987-08-30
RP 2.02i LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok Toruń 2015-02-21
RP (U23) 1.95 KIELAN Urszula Gwardia Warszawa Grudziądz 1980-05-28
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Wien (AUT) - H 2002-03-01
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Wien (AUT) - H 2002-03-01
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Eberstadt (GER) 2002-08-17
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Eberstadt (GER) 2002-08-17
RP (U18) 1.87 KSOK Anna Śląsk Wrocław Białystok 2000-08-27
Min. IO 1.97 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2024-06-28 19:03:04 OFICJALNE
Wzwyż K Planowany START: 2024-06-28 17:05 ZAKOŃCZENIE: 18:45:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.60 1.65 1.70 1.74 1.78 1.81 1.84 1.86 1.88 wynik inf punkty
1 10 416 ŻODZIK Maria 1997-01-19 KS Podlasie Białystok (PD) - - - - o o o o xxx 1.86 40
2 3 482 BORYS Paulina 1998-05-14 SKLA Sopot (PM) - - - o o o xxo xo xxx 1.86 =PB 35
3 1 375 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - xo - o xo o xx- x 1.84 30
4 6 381 WYSOCKA Alicja 2003-03-05 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - o o xxo xxx 1.78 26
5 11 431 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk (PM) o xo xo o xxx 1.74 =SB 22
6 12 29 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław (DS) o o xo xo xxx 1.74 PB 18
7 5 19 STEFANIUK Weronika 2000-02-23 KS AZS AWF Wrocław (DS) o o o xxx 1.70 SB 14
7 7 435 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk (PM) o o o xxx 1.70 14
9 2 304 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL GGG Radom (MZ) o - xo xxx 1.70 6.50
9 9 139 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KU AZS AWP w Lublinie (LU) o o xo xxx 1.70 6.50
11 4 367 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) o o xxx 1.65 3
8 456 SOBCZYK Julia 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) xxx NM
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 BORYS Paulina 98 SKLA Sopot 1.84
2 RYDZ Aneta 94 RLTL Optima Radom 1.78
3 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.74
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 MIĄSO Wiktoria 01 CWKS Resovia Rzeszów 1.86
2 RYDZ Aneta 94 RLTL Optima Radom 1.79
3 WAL Paulina 91 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.76
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.036479 s. | Mem: 1.25 megabytes