100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 21:26:40
Kwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:35  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:00  Dysk K 
12:20  400 m K (PK)  [s]
17:05  Wzwyż K 
17:35  W dal M 
17:50  400 m pł K  [F]
17:55  Oszczep M 
18:10  400 m pł M  [F]
18:30  200 m K  [F]
18:50  200 m M  [F]
19:10  800 m K  [F]
19:20  Wzwyż M 
19:35  800 m M  [F]
19:45  W dal K 
19:50  Młot M 
20:10  110 m pł M  [F]
20:30  400 m M  [F]
20:50  100 m pł K  [F]
21:10  400 m K  [F]
REKORDY
7.52 CHISTYAKOVA Galina URS Leningrad (URS) 1988-06-11
RE 7.52 CHISTYAKOVA Galina URS Leningrad (URS) 1988-06-11
RP 6.97 KARCZMAREK Agata LEGIA Warszawa Lublin 1988-08-06
RP (U23) 6.74 JAGACIAK Anna Juvenia Puszczykowo Barcelona (ESP) 2010-07-27
RP (U20) 6.60 KIRSZENSTEIN Irena Polonia Warszawa Tokio (JPN) 1964-10-14
RP (U20) 6.60 KIRSZENSTEIN Irena Polonia Warszawa Tokio (JPN) 1964-10-14
RP (U18) 6.41 CIOŁKOWSKA Iwona Start Łódź Piła 1988-07-24
Min. IO 6.86 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2024-06-28 21:26:40 OFICJALNE
W dal K Planowany START: 2024-06-28 19:45 ZAKOŃCZENIE: 21:01:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 1 143 HOROWSKA Nikola 01-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 6.37
-1.0
6.56
+0.3
6.40
-0.7
6.49
-0.4
6.45
-0.8
6.59
-0.3
6.59
SB 40
2 10 497 BOKUN Magdalena 96-05-29 KS AZS AWF Katowice (SL) 6.12
+0.2
6.45
-0.9
x
-1.0
x
-2.0
x
-0.3
6.37
-0.5
6.45
35
3 7 587 JĘDRASZAK Roksana 02-05-28 OŚ AZS Poznań (WP) 6.04
-0.5
6.16
-0.6
6.29
-0.9
6.27
-0.7
6.21
-1.5
6.45
+0.5
6.45
PB 30
4 13 77 MATUSZEWICZ Anna 03-04-05 MKL Toruń (KP) 6.19
-0.9
x
-0.4
6.40
-0.6
x
-0.8
6.42
-0.7
6.14
-1.1
6.42
26
5 12 292 ADAMCZYK Julia 05-07-28 RLTL GGG Radom (MZ) 5.99
-0.5
5.99
-0.4
6.19
-0.3
6.34
-0.5
x
-0.5
6.20
+0.1
6.34
22
6 14 546 MŁODAWSKA Karolina 96-10-04 KKL Kielce (SK) 5.72
-0.3
5.92
-0.3
6.01
-0.4
6.18
-0.3
3.49
-0.9
5.26
-0.4
6.18
18
7 4 173 SZTACHAŃSKA Zuzanna 01-12-28 AZS Łódź (LD) 5.93
-0.1
6.15
-0.9
5.89
-0.6
5.78
-0.7
x
-0.6
x
-0.5
6.15
15
8 9 589 KLIMACKA Weronika 96-04-19 OŚ AZS Poznań (WP) 5.68
-1.1
6.08
-0.6
5.87
-0.5
x
+0.3
5.83
-0.6
5.95
-0.5
6.08
13
9 5 232 JÓŹWICKA Małgorzata 02-06-03 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
-0.5
x
-0.4
6.01
-0.7



6.01
8
10 3 481 BIELSKA Edyta 01-06-17 SKLA Sopot (PM) 5.99
-1.4
5.71
-0.6
5.62
-0.7



5.99
SB 5
11 11 708 BOGUSZEWSKA Klaudia 05-04-03 KS Podlasie Białystok (PD) 5.90
-0.5
x
-1.1
5.88
-0.8



5.90
3
12 8 64 SUŁEK-SCHUBERT Adrianna 99-04-03 KS Brda Bydgoszcz (KP) 5.82
-0.8
5.81
+0.2
5.89
-0.3



5.89
SB 1
13 2 350 ŚLUSARCZYK Aleksandra 99-07-26 KS AZS AWF Kraków (MA) 5.87
-1.0
5.84
-1.5
x
-0.3



5.87
14 6 251 SŁOCKA Julia 01-02-18 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 5.46
-0.9
5.61
-1.2
5.75
-0.4



5.75
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 HOROWSKA Nikola 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 6.61
2 BOKUN Magdalena 96 KS AZS AWF Katowice 6.25
3 MATUSZEWICZ Anna 03 MKL Toruń 6.20
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 JĘDRASZAK Roksana 02 OŚ AZS Poznań 6.42
2 MATUSZEWICZ Anna 03 MKL Toruń 6.40
3 RUGOWSKA Anna 04 WLKS Wrocław 6.25
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.024339 s. | Mem: 1.25 megabytes