100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 20:40:23
M100 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-16
RE 9.80 JACOBS Lamont Marcell ITA Tokyo (JPN) 2021-08-01
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
RP (U20) 10.25 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2023-08-08
RP (U20) 10.25 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2023-08-08
RP (U18) 10.32 ZAKRZEWSKI Marek AML Słupsk Jerozolima (ISR) 2022-07-05
Min. IO 10.00 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 preelim 1  preelim 2  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2024-06-27 20:40:23 OFICJALNE
100 m M - FINAŁ Planowany START: 2024-06-27 19:45 WYSTARTOWANO: 19:44:42
-2.6 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 6 124 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość (LU) 10.63 0.173 40
2 3 378 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 10.67 (661) 0.197 35
3 2 74 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń (KP) 10.67 (668) 0.142 30
4 9 109 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin (LU) 10.72 (715) 0.185 26
5 8 437 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk (PM) 10.72 (717) 0.203 22
6 4 660 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 MKL Szczecin (ZP) 10.73 0.139 18
7 7 106 KRUPA Patryk 2002-04-21 AZS UMCS Lublin (LU) 10.81 0.170 15
8 5 655 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin (ZP) 10.83 0.164 13
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.37
2 SIUDA Mateusz 98 OŚ AZS Poznań 10.42
3 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 10.50
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOPEĆ Dominik 95 KS Agros Zamość 10.20
2 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93 MKL Szczecin 10.34
3 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 10.34
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0206509 s. | Mem: 1.25 megabytes