97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 15:57:41
M110 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  5000 m K  [s]
09:30  5000 m M  [s]
11:50  W dal K 
11:55  200 m K  [F]
12:10  200 m M  [F]
12:20  Tyczka K 
12:35  100 m pł K  [el]
13:35  100 m pł K  [F]
13:40  W dal M 
13:50  110 m pł M dod.  [s]
14:20  Młot K 
14:55  110 m pł M  [F]
15:20  800 m K  [F]
15:30  800 m M  [F]
15:40  4x400 m M  [s]
15:50  4x400 m K  [s]
REKORDY
12.80 MERRITT Aries USA Bruxelles (BEL) 2012-09-07
RE 12.91 JACKSON Colin GBR Stuttgart 1993-08-20
RP 13.26 NOGA Artur AZS AWF Kraków Warszawa 2013-08-25
RP (U23) 13.29 ŚCIGACZEWSKI Tomasz WARSZAWIANKA Oslo 1999-06-30
RP (U23) 13.29 NOGA Artur WARSZAWIANKA Warszawa Eugene 2010-07-03
Min. ME U23 (U23) 13.90 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. IO 13.32 Tokio (JPN) 2020-07-24
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-06-26 15:57:41
110 m pł M - FINAŁ Planowany START: 2021-06-26 14:55 WYSTARTOWANO: 15:02:16
+0.9 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty
1 5 445
CZYKIER Damian 92-08-10 KS Podlasie Białystok (PD) 13.37 0.174 SB 40
2 3 323
MICHNIEWSKI Olgierd 00-11-18 RLTL Optima Radom (MZ) 14.02 0.142 35
3 7 273
STAŚKIEWICZ Dominik 93-04-05 AZS-AWF Warszawa (MZ) 14.53 0.198 30
4 2 253
KALINOWSKI Jakub 00-08-11 AZS-AWF Warszawa (MZ) 14.91 0.123 26
5 1 462
SINIŁO Krystian 00-10-02 KS Podlasie Białystok (PD) 15.48 0.209 22
6 254
KILJAN Krzysztof 99-12-30 AZS-AWF Warszawa (MZ) DNF 0.147
8 412
BUJAK Jakub 00-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) DNF 0.235
4 260
NOGA Artur 88-05-02 AZS-AWF Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 CZYKIER Damian 92 KS Podlasie Białystok 13.92
2 ŻEBROWSKI Dawid 97 RLTL ZTE Radom 13.97
3 KILJAN Krzysztof 99 AZS-AWF Warszawa 14.09
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 CZYKIER Damian 92 KS Podlasie Białystok 13.37
2 NOGA Artur 88 SKLA Sopot 13.66
3 ŻEBROWSKI Dawid 97 RLTL ZTE Radom 13.79
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.14786195755005 s.