99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-29 21:27:55
M200 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

14:30  Tyczka K 
17:20  W dal M 
17:31  110 m pł M  [el]
17:35  Oszczep K 
17:55  200 m M  [F]
18:03  200 m K  [F]
18:15  800 m M  [F]
18:28  110 m pł M  [F]
18:40  100 m pł K  [el]
18:50  W dal K 
19:10  Oszczep M 
19:20  800 m K  [F]
19:38  100 m pł K  [F]
19:51  4x400 m M Int.  [s]
20:01  4x400 m M  [s]
20:21  4x400 m K  [s]
20:30  5000 m K  [s]
20:50  5000 m M  [s]
REKORDY
19.19 BOLT Usain JAM Berlin (GER) 2009-08-20
RE 19.72 MENNEA Pietro ITA Mexico (MEX) 1979-09-12
RP 19.98 URBAŚ Marcin AZS-AWF Kraków Sevilla (ESP) 1999-08-25
Min. MŚ 20.16 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 20.16 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA

Data aktualizacji: 2023-07-29 21:27:55
200 m M - FINAŁ Planowany START: 2023-07-29 17:55 WYSTARTOWANO: 17:55:15
-0.1 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty
1 8 135 ŻOK Łukasz 01-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 20.73 0.184 PB 40
2 5 362 KOMAŃSKI Albert 00-02-07 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 20.74 0.104 35
3 7 524 WYKROTA Patryk 00-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 21.02 0.191 30
4 4 596 SŁOWIKOWSKI Przemysław 93-11-20 MKL Szczecin (ZP) 21.34 0.148 26
5 6 109 ŻAK Łukasz 97-05-31 AZS UMCS Lublin (LU) 21.39 0.196 22
6 1 185 SUCHOROWSKI Jan 01-10-21 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 21.51 0.149 16.5
6 3 515 KAROLEWSKI Marcin 02-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 21.51 0.156 16.5
2 62 BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) DNS 13
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 20.66
2 WYKROTA Patryk 00 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 20.90
3 KOZŁOWSKI Przemysław 98 KS AZS AWF Katowice 21.24
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 BRZEZIŃSKI Adrian 98 MKL Toruń 20.99
2 WDOWIK Oliwer 02 CWKS Resovia Rzeszów 21.05
3 ŻOK Łukasz 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 21.07
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.017875 s. | Mem: 1.25 megabytes