100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 13:48:02
Mdysk 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  100 m M  [pre]
10:15  100 m K  [pre]
10:30  Tyczka K 
10:45  400 m pł K  [el]
11:01  Dysk M 
11:15  400 m pł M  [el]
11:19  Kula K 
11:40  800 m M  [el]
12:00  800 m K  [el]
13:00  Trójskok M 
16:20  Tyczka M 
17:00  Ceremonia Otwarcia 
17:45  400 m K  [el]
17:50  Oszczep K 
18:10  400 m M  [el]
18:40  100 m M  [el]
19:05  1500 m M  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:30  Trójskok K 
19:45  100 m M  [F]
19:55  Młot K 
20:00  100 m K  [el]
20:03  Kula M 
20:25  3000 m prz. K  [s]
20:45  3000 m prz. M  [s]
21:12  100 m K  [F]
REKORDY
74.08 SCHULT Jürgen GDR Neubrandenburg (GDR) 1986-06-06
74.35* ALEKNA Mykolas LTU Ramona (USA) 2024-04-14
RE 74.08 SCHULT Jürgen GDR Neubrandenburg (GDR) 1986-06-06
RE 74.35* ALEKNA Mykolas LTU Ramona (USA) 2024-04-14
RP 71.84 MAŁACHOWSKI Piotr WKS Śląsk Wrocław Hengelo (NED) 2013-06-08
RP (U23) 64.74 MAŁACHOWSKI Piotr Śląsk Wrocław Biała Podlaska 2005-06-26
RP (U20) 59.76 STÓJ Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola Władysławowo 2015-08-01
RP (U20) 59.76 STÓJ Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola Władysławowo 2015-08-01
Min. IO 67.20 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2024-06-27 13:48:02 OFICJALNE
Dysk M Planowany START: 2024-06-27 11:01 ZAKOŃCZENIE: 12:03:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 11 115 STACHNIK Oskar 1998-03-01 AZS UMCS Lublin (LU) 59.99 62.22 x x 59.32 x 62.22 40
2 9 185 URBANEK Robert 1987-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 59.99 x 60.43 x x 60.62 60.62 35
3 10 568 RODZIAK Damian 2003-01-27 LUKS Orkan Września (WP) x 54.45 56.45 x 52.19 x 56.45 30
4 1 659 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin (ZP) 49.53 53.14 54.35 x 52.22 x 54.35 PB 26
5 14 125 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamość (LU) 51.20 52.04 x 51.36 54.27 x 54.27 22
6 3 642 MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 51.17 53.95 x x 51.41 x 53.95 18
7 8 211 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 48.29 49.90 51.34 x x x 51.34 15
8 2 531 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza (SL) x 48.72 51.25 x x x 51.25 13
9 5 441 GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 48.72 50.35 50.35 8
10 6 490 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz (PM) 42.32 42.23 43.99 43.99 5
11 4 627 JACKÓW Krzysztof 1980-06-08 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 40.14 41.73 41.57 41.73 3
12 12 629 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 41.47 x x 41.47 1
7 644 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno (WN) x x x NM
13 71 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło (KP) DNS
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 STACHNIK Oskar 98 AZS UMCS Lublin 60.09
2 URBANEK Robert 87 MKS Aleksandrów Łódzki 60.07
3 LEWOSZEWSKI Jakub 00 KS Agros Zamość 53.69
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 STACHNIK Oskar 98 AZS UMCS Lublin 64.06
2 URBANEK Robert 87 MKS Aleksandrów Łódzki 61.13
3 LEWOSZEWSKI Jakub 00 KS Agros Zamość 59.63
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0256639 s. | Mem: 1.25 megabytes