97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-24 19:48:18
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:00  Ceremonia otwarcia 
15:20  Kula K 
15:24  100 m M  [pre]
15:37  100 m K  [pre]
15:49  60 m M U12  [s]
15:51  Oszczep K 
15:52  60 m K U12  [s]
16:00  Trójskok K 
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
17:04  400 m M  [el]
17:20  Kula M 
17:25  400 m K  [el]
17:42  400 m K PK  [s]
17:57  100 m M  [el]
18:05  Trójskok M 
18:15  100 m K  [el]
18:35  1500 m K  [s]
18:36  Oszczep M 
18:55  1500 m M  [s]
19:15  100 m RETRO  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:05  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
23.12 BARNES Randy USA Westwood (USA) 1990-05-20
23.37 * CROUSER Ryan USA Eugene (USA) 2021-06-18
RE 23.06 TIMMERMANN Ulf GDR Chania 1988-05-22
RP 22.32 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała Warszawa 2019-07-28
RP 22.32 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała Władysławowo 2019-08-03
RP (U23) 22.25 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Chorzów 2019-09-14
Min. ME U23 (U23) 18.30 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. IO 21.10 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-24 19:48:18
Kula M Planowany START: 2021-06-24 17:20 ZAKOŃCZENIE: 18:10:00 DEKORACJA 18:40
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 10 575
HARATYK Michał 92-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 20.43 x 20.81 x 20.22 20.80 20.81 40
2 11 561
SZYSZKOWSKI Jakub 91-08-21 AZS-AWF Katowice (SL) 19.53 19.68 20.00 x 19.73 x 20.00 35
3 12 347
PAROL Jan 95-11-11 WLKS Nowe Iganie (MZ) 17.71 x 18.66 19.22 19.01 19.37 19.37 PB 30
4 2 122
ŁUKSZO Sebastian 94-07-29 AZS UMCS Lublin (LU) 17.35 x 17.47 18.18 18.44 18.73 18.73 26
5 7 344
GUDRO Andrzej 94-04-08 WLKS Nowe Iganie (MZ) 17.33 18.28 18.42 x x x 18.42 SB 22
6 1 587
MAZUR Szymon 98-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 17.38 17.73 17.68 18.02 17.81 18.17 18.17 SB 18
7 9 249
GOŹDZIEWICZ Piotr 01-03-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) 17.76 x 18.07 17.70 x x 18.07 15
8 4 704
MAROK Wojciech 01-09-12 MKL Jurand Szczytno (WN) 16.63 17.81 17.14 x x x 17.81 13
9 8 512
KOWNATKE Rafał 85-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) x 17.06 x 17.06 8
10 5 565
UCHMAN Bartłomiej 99-09-25 AZS-AWF Katowice (SL) 15.81 16.79 x 16.79 PB 5
11 3 586
DZIK Jakub 99-06-20 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 15.59 16.03 15.91 16.03 3
12 13 703
BORKOWSKI Jakub 01-06-26 MKL Jurand Szczytno (WN) 15.02 x x 15.02 1
6 146
WARSZAWSKI Kornel 00-01-11 KS Agros Zamość (LU) DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 20.64
2 SZYSZKOWSKI Jakub 91 AZS-AWF Katowice 20.49
3 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 19.97
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 21.83
2 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 21.45
3 SZYSZKOWSKI Jakub 91 AZS-AWF Katowice 20.02
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.40931391716003 s.