97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-25 20:18:41
Mmłot 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
86.74 SEDYKH Yuriy URS Stuttgart (GER) 1986-08-30
RE 86.74 SEDYKH Yuriy URS Stuttgart 1986-08-30
RP 83.93 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość Szczecin 2015-08-09
RP (U23) 80.25 PAŁYSZKO Maciej WARSZAWIANKA Gold Coast 2000-09-17
Min. ME U23 (U23) 68.00 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. IO 77.50 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-25 20:18:41
Młot M Planowany START: 2021-06-25 18:45 ZAKOŃCZENIE: 20:08:00 DEKORACJA 20:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 15 539
FAJDEK Paweł 89-06-04 AZS-AWF Katowice (SL) 74.99 x 77.62 80.07 78.55 82.82 82.82 40
2 11 459
NOWICKI Wojciech 89-02-22 KS Podlasie Białystok (PD) 77.71 80.86 79.06 79.41 80.81 79.41 80.86 SB 35
3 10 674
WROTYŃSKI Marcin 96-03-11 OŚ AZS Poznań (WP) 69.33 71.06 x 68.91 71.29 69.46 71.29 30
4 12 436
PIŁAT Dawid 02-02-06 LKS Stal Mielec (PK) 67.98 70.63 x 70.91 71.19 70.68 71.19 26
5 16 265
RATAJCZYK Tomasz 02-09-20 AZS-AWF Warszawa (MZ) 64.04 x 67.51 x x 66.72 67.51 PB 22
6 14 141
MAZUR Michał 99-06-25 KS Agros Zamość (LU) 67.07 62.03 63.28 64.85 x 65.98 67.07 PB 18
7 13 143
ROGOWSKI Arkadiusz 93-03-30 KS Agros Zamość (LU) 63.43 x 62.19 x r 63.43 15
8 7 44
KOWALSKI Bartosz 99-05-11 WKS Śląsk Wrocław (DS) 57.48 59.27 59.45 59.87 x x 59.87 13
9 9 802
ZIÓŁKOWSKI Adam 02-10-16 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 58.34 59.14 x 59.14 8
10 4 667
SWANCAR Kamil 98-07-20 OŚ AZS Poznań (WP) 58.96 57.89 58.51 58.96 5
11 2 172
SABAJTIS Gracjan 00-01-03 AZS-AWF Gorzów (LB) x 57.06 58.69 58.69 SB 3
12 6 309
WARCHOŁ Patryk 99-12-27 OKS Skra Warszawa (MZ) 56.10 x 56.74 56.74 1
13 17 708
MODRZEJEWSKI Mateusz 02-01-09 LLKS Pomorze Stargard (ZP) 54.47 54.30 55.92 55.92
14 5 48
PTAK Adam 98-10-26 WKS Śląsk Wrocław (DS) 53.92 55.78 x 55.78
15 3 129
USAREK Jan 02-06-24 AZS UMCS Lublin (LU) 54.36 49.03 54.61 54.61
16 1 155
ZIELONKA Adam 01-10-20 KS Wisła Puławy (LU) x x 54.35 54.35
8 281
WALCZAK Mariusz 71-02-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 NOWICKI Wojciech 89 KS Podlasie Białystok 80.28
2 FAJDEK Paweł 89 AZS-AWF Katowice 78.61
3 WROTYŃSKI Marcin 96 OŚ AZS Poznań 70.33
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 FAJDEK Paweł 89 KS Agros Zamość 78.61
2 NOWICKI Wojciech 89 KS Podlasie Białystok 74.75
3 ROGOWSKI Arkadiusz 93 KS Agros Zamość 68.50
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.29858589172363 s.