95. PZLA Mistrzostwa Polski
RADOM, 23-25 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-23 19:42:54
Mo 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-08-23
DZIEŃ 2
2019-08-24
DZIEŃ 3
2019-08-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:05  Trójskok M 
15:15  Oszczep K 
15:35  100 m M  [pre]
15:55  100 m K  [pre]
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
16:40  Tyczka M 
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:10  Kula K 
17:25  400 m M  [el]
17:35  400 m K  [el]
18:05  100 m M  [el]
18:10  Oszczep M 
18:25  100 m K  [el]
18:25  Trójskok K 
18:50  800 m K  [el]
19:05  800 m M  [el]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:00  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
98.48 ŻELEZNY Jan CZE Jena 1996-05-25
RE 98.48 ZELEZNY Jan CZE Jena 1996-05-25
RP 88.09 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa Białystok 2017-07-21
RP (U23) 84.97! MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWF Gdańsk Gavle (SWE) 2019-07-13
Min. MŚ 83.00 Doha (QAT) 2019-09-27
Min. IO 85.00 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2019-08-23 19:42:54
Oszczep M Planowany START: 2019-08-23 18:10 ZAKOŃCZENIE: 19:30:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 9 185
KRUKOWSKI Marcin 92-06-14 KS Warszawianka W-wa (MZ) 71.75 75.51 74.71 77.16 x 78.70 78.70 40
2 10 114
KWAŚNIEWSKI Mateusz 95-07-16 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 72.93 70.71 70.02 75.12 72.47 77.16 77.16 35
3 11 301
CHMIELAK Hubert 89-06-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 72.32 72.71 74.89 73.86 76.41 x 76.41 30
4 3 306
LEBIODA Piotr 92-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 70.47 70.63 73.92 70.43 74.92 x 74.92 26
5 8 309
OSEWSKI Bartosz 91-03-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 66.60 73.41 68.57 69.18 x 74.74 74.74 22
6 12 321
KOŚCIÓW Dawid 90-06-05 LKS Jantar Ustka (PM) 66.19 67.94 73.33 73.76 x 71.68 73.76 18
7 5 318
BONDARENKO Krystian 91-10-22 LKS Fenix Słupsk (PM) 71.95 70.15 73.27 x 72.07 73.23 73.27 15
8 2 152
GIEREK Rafał 96-02-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) 70.82 72.76 72.65 67.65 x x 72.76 13
9 14 183
GRZESZCZUK Łukasz 90-03-03 KS Warszawianka W-wa (MZ) 70.61 x 71.32 71.32 8
10 13 414
OLESZCZUK Kacper 94-05-15 KS Polonia Pasłęk (WN) 66.65 x 67.91 67.91 5
11 1 58
MERTKA Wiktor 97-09-07 UKS Cyprianka (KP) 63.77 67.42 60.30 67.42 3
12 6 52
WEGNER Dawid 00-04-23 LUKS Start Nakło (KP) x 65.65 66.95 66.95 1
13 7 292
TREJGO Oskar 00-05-02 KS Podlasie Białystok (PD) 63.93 x x 63.93
14 4 171
SUMIŃSKI Wojciech 94-01-14 AZS-AWF Warszawa (MZ) 58.90 62.14 62.57 62.57

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.045559167861938 s.