96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-29 19:29:24
Mo 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



08:30  10000 m ch M  [s]
09:35  5000 m ch K  [s]
10:40  200 m K  [el]
11:00  200 m M  [el]
13:15  Tyczka K 
15:50  Oszczep K 
16:20  400 m pł K  [F]
16:25  Tyczka M 
16:40  400 m pł M  [F]
17:00  800 m K  [el]
17:14  800 m M  [el]
17:35  4x100 m M  [s]
17:55  4x100 m K  [s]
18:05  Oszczep M 
18:55  400 m M  [F]
19:17  400 m K  [F]
REKORDY
98.48 ZELEZNY Jan CZE Jena 1996-05-25
RE 98.48 ZELEZNY Jan CZE Jena 1996-05-25
RP 88.09 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa Białystok 2017-07-21
RP (U23) 84.97! MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWF Gdańsk Gavle (SWE) 2019-07-13
RP (U20) 79.19 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa Tallinn 2011-07-23
RP (U20) 80.52* MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
 

Data aktualizacji: 2020-08-29 19:29:24
Oszczep M Planowany START: 2020-08-29 18:05 ZAKOŃCZENIE: 19:15:00 DEKORACJA 19:45
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 13 249 KRUKOWSKI Marcin 92-06-14 KS Warszawianka W-wa (MZ) 76.79 75.28 83.51 76.82 r 83.51 40
2 8 427 MRZYGŁÓD Cyprian 98-02-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 76.86 76.77 75.93 r 76.86 35
3 15 412 CHMIELAK Hubert 89-06-19 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 72.97 x x x 76.37 76.52 76.52 30
4 14 110 KWAŚNIEWSKI Mateusz 95-07-16 AZS UMCS Lublin (LU) 76.42 x 74.95 75.17 75.39 72.92 76.42 26
5 7 413 LEBIODA Piotr 92-05-28 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 70.52 67.27 x 72.93 72.04 75.41 75.41 SB 22
6 4 446 BONDARENKO Krystian 91-10-22 LKS Fenix Słupsk (PM) 69.94 73.41 69.49 70.72 69.89 70.58 73.41 SB 18
7 3 80 WEGNER Dawid 00-04-23 LUKS Start Nakło (KP) 65.07 72.23 - r 72.23 15
8 10 449 KOŚCIÓW Dawid 90-06-05 LKS Jantar Ustka (PM) 70.30 x x x x x 70.30 13
9 12 92 MERTKA Wiktor 97-09-07 UKS Cyprianka (KP) 69.88 x 67.21 69.88 8
10 5 77 KOŁODZIEJCZAK Eryk 02-02-04 LUKS Start Nakło (KP) 65.83 x 68.53 68.53 5
11 2 429 OSEWSKI Bartosz 91-03-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 67.43 x x 67.43 3
12 6 241 TOPOLEWSKI Maciej 95-04-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) 67.26 66.90 x 67.26 1
13 11 396 TREJGO Oskar 00-05-02 KS Podlasie Białystok (PD) 64.91 x x 64.91
14 9 93 TRZECIAKOWSKI Hubert 88-10-29 UKS Cyprianka (KP) 61.66 62.91 x 62.91
15 1 236 SUMIŃSKI Wojciech 94-01-14 AZS-AWF Warszawa (MZ) 58.73 x 62.36 62.36
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 KRUKOWSKI Marcin 92 KS Warszawianka W-wa 78.70
2 KWAŚNIEWSKI Mateusz 95 ULKS Uczniak Szprotawa 77.16
3 CHMIELAK Hubert 89 AZS-AWFiS Gdańsk 76.41
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 KRUKOWSKI Marcin 92 KS Warszawianka W-wa 82.87
2 MRZYGŁÓD Cyprian 98 AZS-AWFiS Gdańsk 80.76
3 KOŚCIÓW Dawid 90 LKS Jantar Ustka 80.64
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.1204719543457 s.