97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-24 19:59:14
Mo 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
98.48 ZELEZNY Jan CZE Jena (GER) 1996-05-25
RE 98.48 ZELEZNY Jan CZE Jena 1996-05-25
RP 88.09 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa Białystok 2017-07-21
RP 89.55* KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa Turku (FIN) 2021-06-08
RP (U23) 84.97 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWF Gdańsk Gavle (SWE) 2019-07-13
RP (U20) 80.52 MRZYGŁÓD Cyprian AZS-AWFiS Gdańsk Grosseto (ITA) 2017-07-22
Min. ME U23 (U23) 73.00 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 70.50 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 72.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 85.00 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2021-06-24 19:59:14
Oszczep M Planowany START: 2021-06-24 18:36 ZAKOŃCZENIE: 19:42:00 DEKORACJA 20:10
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 4 298
KRUKOWSKI Marcin 92-06-14 KS Warszawianka W-wa (MZ) 83.86 - - - - - 83.86 40
2 6 500
MRZYGŁÓD Cyprian 98-02-02 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 74.24 x 74.09 75.96 76.22 78.20 78.20 35
3 15 120
KWAŚNIEWSKI Mateusz 95-07-16 AZS UMCS Lublin (LU) 73.41 76.86 x x x x 76.86 30
4 5 92
WEGNER Dawid 00-04-23 LUKS Start Nakło (KP) 70.55 75.72 75.08 73.04 75.95 75.62 75.95 26
5 10 478
LEBIODA Piotr 92-05-28 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 71.05 66.51 69.74 73.75 70.48 x 73.75 SB 22
6 11 477
CHMIELAK Hubert 89-06-19 LUKS Hańcza Suwałki (PD) 69.96 x x 71.77 72.37 69.19 72.37 18
7 9 89
KOŁODZIEJCZAK Eryk 02-02-04 LUKS Start Nakło (KP) 67.35 x 70.71 x 63.61 64.37 70.71 15
8 7 104
MERTKA Wiktor 97-09-07 UKS Cyprianka (KP) 59.14 65.57 64.56 x 63.21 x 65.57 13
9 2 509
KOŚCIÓW Dawid 90-06-05 LKS Jantar Ustka (PM) 64.49 63.62 63.97 64.49 8
10 8 275
SUMIŃSKI Wojciech 94-01-14 AZS-AWF Warszawa (MZ) 61.42 61.96 61.59 61.96 5
11 3 174
CHUDZIK Sebastian 00-04-24 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 60.24 56.66 55.30 60.24 SB 3
12 1 175
WISEŁKA Łukasz 01-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) x x 58.08 58.08 1
13 13 105
TRZECIAKOWSKI Hubert 88-10-29 UKS Cyprianka (KP) 56.12 x x 56.12
12 280
TOPOLEWSKI Maciej 95-04-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) x x x NM
14 247
GIEREK Rafał 96-02-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) x x x NM
16 463
TREJGO Oskar 00-05-02 KS Podlasie Białystok (PD) DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 KRUKOWSKI Marcin 92 KS Warszawianka W-wa 83.51
2 MRZYGŁÓD Cyprian 98 AZS-AWFiS Gdańsk 76.86
3 CHMIELAK Hubert 89 LUKS Hańcza Suwałki 76.52
   
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 KRUKOWSKI Marcin 92 KS Warszawianka W-wa 78.70
2 KWAŚNIEWSKI Mateusz 95 ULKS Uczniak Szprotawa 77.16
3 CHMIELAK Hubert 89 AZS-AWFiS Gdańsk 76.41
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.851517 s. | Mem: 1.25 megabytes