94. PZLA Mistrzostwa Polski
LUBLIN, 20-22 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-21 11:38:52
Mtrójs
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-07-20
DZIEŃ 2
2018-07-21
DZIEŃ 3
2018-07-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
13:50  Trójskok M 
14:45  400 m pł M  [el]
15:05  400 m pł K  [el]
15:40  Oszczep M 
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:20  Trójskok K 
17:20  400 m M  [el]
17:40  400 m K  [el]
18:00  3000 m prz. K  [s]
18:15  100 m M  [el]
18:35  100 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:55  1500 m K  [s]
19:10  1500 m M  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:40  100 m K  [F]
19:55  3000 m prz. M  [s]
REKORDY
18.29 EDWARDS Jonathan GBR Gothenburg 1995-08-07
RE 18.29 EDWARDS Jonathan GBR Gothenburg 1995-08-07
RP 17.53 HOFFMANN Zdzisław LEGIA Warszawa Madrid 1985-06-04
Min. ME 16.60 Berlin (GER) 2018-08-07
 

Data aktualizacji: 2018-07-21 11:38:52
Trójskok M Planowany START: 2018-07-20 13:50 ZAKOŃCZENIE: 14:58:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 5 39
ŚWIDERSKI Adrian 86-09-27 WKS Śląsk Wrocław (DS) x
+1.8
14.52
+1.8
x
+1.3
15.89
+1.3
x
+2.1
15.83
+0.6
15.89 SB 40
2 4 135
BONECKI Bartosz 92-08-21 AZS Łódź (LD) 14.92
+2.1
x
+2.2
15.35
+1.3
x
+0.8
15.14
+0.9
15.72
+1.3
15.72 SB 35
3 1 215
KULMACZEWSKI Jan 95-04-22 UKS Kapry-armexim Pruszków (MZ) x
+1.0
15.15
+4.0
15.50
+2.1
15.02
+2.3
13.96
+0.8
15.39
+0.9
15.50 30
4 6 138
GLAPIŃSKI Sławomir 94-03-16 AZS Łódź (LD) 13.75
+0.2
15.09
+1.2
x
+3.1
15.37
+2.0
x
+1.0
15.00
+1.1
15.37 SB 26
5 7 176
SULWIRSKI Rafał 96-07-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) 14.71
+0.9
15.16
+2.7
14.67
+1.4
14.80
+1.5
14.60
+0.7
14.69
+0.4
15.16 22
6 8 263
KOMAR Patryk 91-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 14.90
+3.1
14.67
+3.9
14.98
+2.1
15.12
+0.9
14.57
+1.9
14.02
+0.2
15.12 SB 18
7 3 44
DAROSZEWSKI Jakub 91-11-18 BKS Bydgoszcz (KP) 14.98
+1.2
x
+2.8
x
+2.0
14.99
+1.4
14.77
+0.2
x
-0.1
14.99 SB 15
8 2 326
FORMANIEWICZ Piotr 98-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x
+1.2
14.75
+2.2
14.85
+2.3
14.74
+1.5
x
+1.0
x
+0.8
14.85 13
9 10 332
MAŃCZUK Piotr 98-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 14.52
+3.3
x
+4.2
x
-
r
-


14.52 8
10 9 245
SACHA Filip 96-06-25 KS AZS AWF Kraków (MA) 13.99
+1.9
14.40
+1.6
14.25
+1.7



14.40 5

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.050242185592651 s.