96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-28 19:46:14
Mtrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



15:10  100 m M  [pre]
15:30  100 m K  [pre]
Ceremonia otwarcia 
16:10  Trójskok K 
16:12  Wzwyż K 
16:15  400 m pł K  [el]
16:20  Młot K 
16:35  400 m pł M  [el]
17:10  400 m K  [el]
17:30  400 m M  [el]
17:48  100 m M  [el]
17:55  Wzwyż M 
17:57  Trójskok M 
18:10  100 m K  [el]
18:10  Młot M 
18:40  1500 m K  [s]
18:50  1500 m M  [s]
19:08  100 m M  [F]
19:20  100 m K  [F]
19:30  3000 m prz. M  [s]
19:45  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
18.29 EDWARDS Jonathan GBR Gothenburg 1995-08-07
RE 18.29 EDWARDS Jonathan GBR Gothenburg 1995-08-07
RP 17.53 HOFFMANN Zdzisław LEGIA Warszawa Madrid 1985-06-04
RP (U23) 17.11 PASTUSIŃSKI Jacek RESOVIA Rzeszów Warszawa 1986-06-17
RP (U20) 16.48 PASTUSIŃSKI Jacek RESOVIA Rzeszów Lublin 1983-05-28
RP (U18) 15.60 KONDRACIUK Karol AZS-AWF Biała Podlaska Biała Podlaska 2004-05-29
 

Data aktualizacji: 2020-08-28 19:46:14
Trójskok M Planowany START: 2020-08-28 17:57 ZAKOŃCZENIE: 19:35:00 DEKORACJA 20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 8 33 ŚWIDERSKI Adrian 86-09-27 WKS Śląsk Wrocław (DS) 15.83
-0.5
16.06
-0.1
x
-0.7
16.24
-0.4
x
-0.8
16.38
-1.9
16.38 SB 40
2 13 100 HOFFMANN Karol 89-06-01 AZS UMCS Lublin (LU) 16.11
-0.9
15.99
-0.1
16.00
-0.8
16.13
-0.4
16.29
-1.6
16.05
-1.4
16.29 SB 35
3 11 287 KULMACZEWSKI Jan 95-04-22 UKS Kapry-armexim Pruszków (MZ) 15.64
-0.5
x
-1.3
x
-0.9
x
-0.6
x
-0.9
15.35
-1.5
15.64 =SB 30
4 9 451 UWIJAŁA Krzysztof 90-11-27 MKS Sambor Tczew (PM) 15.21
-1.0
15.25
-0.4
15.41
-1.2
15.13
-0.6
15.32
+0.8
15.10
-0.8
15.41 26
5 1 271 KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL ZTE Radom (MZ) 14.55
-0.4
14.05
-1.1
15.15
-0.2
x
-1.2
14.69
-0.9
x
-0.9
15.15 22
6 7 38 DAROSZEWSKI Jakub 91-11-18 BKS Bydgoszcz (KP) 15.13
-0.6
x
+0.5
x
-2.0
x
-1.0
x
-0.4
14.68
-1.4
15.13 SB 18
7 12 375 WĄŻ Kamil 01-10-25 LKS Stal Mielec (PK) x
+0.2
14.99
-1.4
x
-1.1
x
-0.2
x
-0.3
14.98
-0.7
14.99 15
8 14 235 SULWIRSKI Rafał 96-07-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) 14.72
-0.4
x
-0.6
14.68
+0.1
14.97
-1.3
x
-0.3
14.35
-2.3
14.97 13
9 4 583 RUDNIK Kacper 01-03-24 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 14.36
-0.8
14.00
-0.4
14.18
-0.7



14.36 8
10 3 317 SACHA Filip 96-06-25 KS AZS AWF Kraków (MA) x
-0.1
14.34
-1.5
14.35
-0.6



14.35 5
11 15 490 ŚWIERCZYNA Bartosz 98-02-09 AZS-AWF Katowice (SL) 14.17
-0.7
x
-0.5
x
-0.9



14.17 3
12 2 169 CETLICER Filip 01-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x
+0.1
13.87
-0.9
13.96
-0.6



13.96 1
13 10 24 OLSZEWSKI Adrian 78-07-28 MKS Piast Głogów (DS) 13.29
-0.7
13.60
-0.3
x
-1.1



13.60 SB
14 5 173 WALĘCKI Wiktor 97-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 13.56
-0.6
x
-0.5
x
+0.2



13.56
15 16 482 PODSIADŁY Adam 00-04-07 AZS-AWF Katowice (SL) 13.18
-0.8
x
-0.9
13.47
-0.9



13.47
16 6 405 ŁYSKAWY Przemysław 99-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) x
-1.1
x
-1.0
13.22
-0.7



13.22
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 16.18
2 HOFFMANN Karol 89 MKS Aleksandrów Łódzki 16.02
3 UWIJAŁA Krzysztof 90 MKS Sambor Tczew 15.84
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 15.89
2 BONECKI Bartosz 92 AZS Łódź 15.72
3 KULMACZEWSKI Jan 95 UKS Kapry-armexim Pruszków 15.50
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.039472103118896 s.