100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 14:14:57
Mtrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
18.29 EDWARDS Jonathan GBR Göteborg (SWE) 1995-08-07
RE 18.29 EDWARDS Jonathan GBR Göteborg (SWE) 1995-08-07
RP 17.53 HOFFMANN Zdzisław LEGIA Warszawa Madrid (ESP) 1985-06-04
RP (U23) 17.11 PASTUSIŃSKI Jacek Resovia Rzeszów Warszawa 1986-06-17
RP (U20) 16.48 PASTUSIŃSKI Jacek Resovia Rzeszów Lublin 1983-05-28
RP (U20) 16.48 PASTUSIŃSKI Jacek Resovia Rzeszów Lublin 1983-05-28
RP (U18) 15.60 KONDRACIUK Karol AZS-AWF Biała Podlaska Biała Podlaska 2004-05-29
Min. IO 17.22 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2024-06-27 14:14:57 OFICJALNE
Trójskok M Planowany START: 2024-06-27 13:00 ZAKOŃCZENIE: 14:00:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 12 360 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków (MA) x
+1.3
15.61
-0.4
x
+0.1
15.90
+1.3
15.72
-0.3
15.93
+1.4
15.93
+1.4
PB 40
2 9 300 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL GGG Radom (MZ) x
+0.7
15.49
+2.5
15.77
+0.6
15.40
+0.5
x
+2.1
15.85
+0.3
15.85
+0.3
PB 35
3 11 343 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków (MA) 15.38
+1.7
15.61
-0.3
15.77
+0.8
x
+2.1
-
-
-
-
15.77
+0.8
PB 30
4 3 182 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 15.25
+1.7
x
+1.3
15.42
+0.4
x
+2.8
15.10
-0.1
x
+3.2
15.42
+0.4
26
5 4 225 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 15.21
+2.3
x
+2.7
14.78
-1.3
x
+2.5
-
-
x
+2.5
15.21
+2.3
22
6 6 80 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń (KP) 14.93
+1.3
x
+0.4
x
+1.2
x
0.0
-
-
x
+0.7
14.93
+1.3
18
7 8 389 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec (PK) 14.89
+1.0
x
+0.8
x
-1.1
14.40
-0.4
x
+3.9
14.45
+1.3
14.89
+1.0
PB 15
8 1 658 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin (ZP) x
+0.4
14.76
-0.5
x
+0.6
x
-0.1
x
+0.5
x
+0.1
14.76
-0.5
PB 13
9 2 187 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola (LD) 14.71
+0.9
x
+0.8
14.73
+1.6



14.73
+1.6
SB 8
10 10 436 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk (PM) 14.49
+2.5
14.42
+0.6
14.64
-0.5



14.64
-0.5
=PB 5
11 7 349 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków (MA) x
+1.3
14.40
+1.2
x
+2.2



14.40
+1.2
SB 3
12 5 355 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 KS Sprinterzy.com Kraków (MA) 13.56
+2.2
14.23
+0.9
13.69
+1.9



14.23
+0.9
1
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 16.05
2 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL Optima Radom 15.78
3 KULMACZEWSKI Jan 95 KS AZS AWF Warszawa 15.38
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 16.35
2 SULWIRSKI Rafał 96 KS AZS AWF Warszawa 15.57
3 KULMACZEWSKI Jan 95 KS AZS AWF Warszawa 15.56
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0206511 s. | Mem: 1.25 megabytes