96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-28 19:37:01
Mw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
2.45 SOTOMAYOR Javier CUB Salamanca 1993-07-27
RE 2.42 SJÖBERG Patrik SWE Stockholm 1987-06-30
RE 2.42 BONDARENKO Bogdan UKR Nowy Jork 2014-06-14
RP 2.38 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Eberstadt 1996-08-18
RP (U23) 2.36 WALERIAŃCZYK Aleksander WAWEL Kraków Bydgoszcz 2003-07-20
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał HERMES Gryfino Zamość 2003-06-29
RP (U18) 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Warszawa 2006-06-18
 

Data aktualizacji: 2020-08-28 19:37:01
Wzwyż M Planowany START: 2020-08-28 17:55 ZAKOŃCZENIE: 19:00:00 DEKORACJA 20:05
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.97 2.02 2.07 2.12 2.16 2.22 2.26 2.30 wynik inf punkty
1 3 91 KOBIELSKI Norbert 97-01-28 MKS Inowrocław (KP) - - o o xo xxo o xxx 2.26 40
2 2 101 HOŁUB Jakub 02-01-13 AZS UMCS Lublin (LU) - xo xxo xo xxx 2.12 PB 35
3 6 139 BEDENICZUK Bartłomiej 95-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) o o o xxx 2.07 30
4 4 192 PAJĄK Jakub 01-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o o xo xxx 2.07 24
4 10 193 WOLSKI Robert 82-12-08 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o o xo xxx 2.07 SB 24
6 1 363 JACHYM Marcin 01-04-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) o xo xxx 2.02 SB 18
7 7 447 KORDOŃSKI Adrian 99-04-13 LKS Fenix Słupsk (PM) xo xxo xxx 2.02 15
8 5 51 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) o xxx 1.97 10,5
8 9 350 BUJAK Jakub 00-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) o xxx 1.97 10,5
10 8 484 RUTOWICZ Przemysław 00-02-02 AZS-AWF Katowice (SL) xxo xxx 1.97 SB 5
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 BEDNAREK Sylwester 89 RKS Łódź 2.16
2 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.16
3 BEDENICZUK Bartłomiej 95 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2.12
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 GRYNIENKO Maciej 98 UKS Orlica Domaniów 2.21
2 BEDNAREK Sylwester 89 RKS Łódź 2.21
3 LEPIATO Maciej 88 GZSN START Gorzów Wlkp. 2.09
3 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.09
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.041289806365967 s.