100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 21:18:30
Mw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:35  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:00  Dysk K 
12:20  400 m K (PK)  [s]
17:05  Wzwyż K 
17:35  W dal M 
17:50  400 m pł K  [F]
17:55  Oszczep M 
18:10  400 m pł M  [F]
18:30  200 m K  [F]
18:50  200 m M  [F]
19:10  800 m K  [F]
19:20  Wzwyż M 
19:35  800 m M  [F]
19:45  W dal K 
19:50  Młot M 
20:10  110 m pł M  [F]
20:30  400 m M  [F]
20:50  100 m pł K  [F]
21:10  400 m K  [F]
REKORDY
2.45 SOTOMAYOR Javier CUB Salamanca (ESP) 1993-07-27
RE 2.42 SJÖBERG Patrik SWE Stockholm (SWE) 1987-06-30
RP 2.38 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Eberstadt (GER) 1996-08-18
RP (U23) 2.36 WALERIAŃCZYK Aleksander Wawel Kraków Bydgoszcz 2003-07-20
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał Hermes Gryfino Zamość 2003-06-29
RP (U20) 2.30 BIENIEK Michał Hermes Gryfino Zamość 2003-06-29
RP (U18) 2.26 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź Warszawa 2006-06-18
Min. IO 2.33 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2024-06-28 21:18:30 OFICJALNE
Wzwyż M Planowany START: 2024-06-28 19:20 ZAKOŃCZENIE: 20:35:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj 1.90 1.95 2.00 2.04 2.08 2.12 2.16 2.19 2.22 2.25 wynik inf punkty
1 2 82 KOBIELSKI Norbert 97-01-28 MKS Inowrocław (KP) - - - - - - o - - xxr 2.16 40
2 8 42 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - xo o o xxx 2.12 35
3 3 56 DONAKOWSKI Damian 03-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - o o o xo xo xxx 2.12 PB 30
4 4 61 SIDYA Cezar 04-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - o o o o xxx 2.08 24
4 7 407 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03-09-25 KS Podlasie Białystok (PD) - - o - o xxx 2.08 24
6 1 374 JACHYM Marcin 01-04-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - o o xo o xxx 2.08 =SB 16.5
6 9 180 SZCZĘSNY Mikołaj 04-12-19 MKLA Łęczyca (LD) - - xo o o xxx 2.08 16.5
8 10 138 HOŁUB Jakub 02-01-13 KU AZS AWP w Lublinie (LU) - - xo o xo xxx 2.08 13
9 11 181 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 07-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) - o xo o xxx 2.04 =PB 8
10 5 241 NIELUB Jakub 03-09-09 KS AZS AWF Warszawa (MZ) - - o xxx 2.00 5
11 13 432 MAŁEK Kewin 05-05-10 AML Słupsk (PM) o o xxx 1.95 3
12 12 334 KOSTKIEWICZ Filip 99-05-14 KS AZS AWF Kraków (MA) o xo xxx 1.95 1
6 322 WALECKI Jakub 05-08-20 WLKS Nowe Iganie (MZ) DNS
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.24
2 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.16
3 NIELUB Jakub 03 AML Słupsk 2.12
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.21
2 SZCZĘSNY Mikołaj 04 MKLA Łęczyca 2.12
3 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03 KS Podlasie Białystok 2.12
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0391078 s. | Mem: 1.25 megabytes