95. PZLA Mistrzostwa Polski
RADOM, 23-25 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-25 17:28:12
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-08-23
DZIEŃ 2
2019-08-24
DZIEŃ 3
2019-08-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


13:15  Dysk K 
13:30  Tyczka K 
14:10  W dal K 
15:00  200 m K  [F]
15:05  Młot M 
15:10  200 m M  [F]
15:25  110 m pł M  [el]
15:50  100 m pł K  [el]
16:05  W dal M 
16:15  1500 m K  [s]
16:20  Kula M 
16:25  1500 m M  [s]
16:35  110 m pł M  [F]
16:50  100 m pł K  [F]
17:10  4x400 m M  [s]
17:20  4x400 m K  [s]
REKORDY
8.95 POWELL Mike USA Tokyo 1991-08-30
RE 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor 1987-05-22
RP 8.28 MARCINISZYN Grzegorz SKRA Warszawa Malles Venosta 2001-07-14
RP (U23) 8.21 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Salamanca 2007-07-04
Min. MŚ 8.17 Doha (QAT) 2019-09-27
Min. IO 8.22 Tokio (JPN) 2020-07-24
 

Data aktualizacji: 2019-08-25 17:28:12
W dal M Planowany START: 2019-08-25 16:05 ZAKOŃCZENIE: 17:17:00
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 9 342
JASZCZUK Tomasz 92-03-09 AZS-AWF Katowice (SL) 7.81
+0.9
8.02
+0.8
x
+1.8
7.29
+1.4
8.10
+2.7
7.81
+0.5
8.10 40
2 4 5
JOPEK Mateusz 96-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.85
+1.7
7.66
+2.6
7.59
+1.3
x
+0.8
7.37
+1.4
r
7.85 PB 35
3 10 253
RÓŻAŃSKI Mateusz 98-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 7.61
+2.4
7.70
+2.7
x
+2.4
7.40
+2.2
7.60
+2.6
7.61
+2.1
7.70 30
4 3 107
TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.21
+2.9
7.18
+3.1
7.68
+1.6
x
+1.0
7.39
+2.3
7.62
+0.1
7.68 SB 26
5 1 135
KUCH Andrzej 91-10-27 UMLKS START Wieruszów (LD) 7.10
+0.3
x
+1.2
7.31
+2.3
7.41
+3.6
7.61
+3.6
x
+2.2
7.61 22
6 6 374
TOMASIAK Krzysztof 90-04-03 UKS Junior Kamesznica (SL) 7.26
+2.0
7.08
+0.8
7.45
+1.7
x
+3.8
7.31
+1.3
7.37
+1.0
7.45 18
7 8 281
CHOJNOWSKI Bartosz 97-03-17 KS Podlasie Białystok (PD) 7.03
+1.6
6.79
+2.7
7.10
+2.1
7.18
+1.5
7.00
+1.9
r
7.18 15
8 2 324
UWIJAŁA Krzysztof 90-11-27 MKS Sambor Tczew (PM) 6.89
+0.9
6.96
+3.0
x
+2.2
r


6.96 13
9 5 252
OLSZÓWKA Mateusz 01-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 6.63
+0.5
6.51
+1.7
6.46
+2.2



6.63 8
7 186
WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ)





DNS

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.034746885299683 s.