96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-30 19:18:26
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



15:45  W dal K 
16:10  110 m pł M  [el]
16:20  Dysk K 
16:40  100 m pł K  [el]
17:00  Kula K 
17:25  110 m pł M  [F]
17:40  100 m pł K  [F]
17:55  W dal M 
18:10  800 m K  [F]
18:20  800 m M  [F]
18:25  Dysk M 
18:40  200 m M  [F]
19:00  200 m K  [F]
19:05  Kula M 
19:45  4x400 m M  [s]
19:56  4x400 m K  [s]
20:13  5000 m M  [s]
20:30  5000 m K  [s]
REKORDY
8.95 POWELL Mike USA Tokyo 1991-08-30
RE 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor 1987-05-22
RP 8.28 MARCINISZYN Grzegorz SKRA Warszawa Malles Venosta 2001-07-14
RP (U23) 8.21 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Salamanca 2007-07-04
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallin 2011-07-22
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
 

Data aktualizacji: 2020-08-30 19:18:26
W dal M Planowany START: 2020-08-30 17:55 ZAKOŃCZENIE: 19:07:00 DEKORACJA 19:40
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf punkty
1 8 9 JOPEK Mateusz 96-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.16
+0.7
7.61
+0.5
7.60
+1.1
7.82
+0.7
x
+0.3
r
-
7.82 40
2 3 196 KUCH Andrzej 91-10-27 UMLKS START Wieruszów (LD) 7.60
+0.8
7.56
+0.3
7.58
+0.6
7.66
+1.0
x
+0.5
7.75
+0.2
7.75 35
3 9 143 TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.41
+0.3
7.47
+0.5
7.34
-0.3
7.51
-0.1
7.37
0.0
7.68
+0.5
7.68 SB 30
4 1 471 JASZCZUK Tomasz 92-03-09 AZS-AWF Katowice (SL) 7.33
+2.4
7.51
0.0
7.41
-0.2
7.54
+0.7
x
-0.2
7.54
+0.8
7.54 26
5 11 351 CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 6.94
+1.1
7.00
+0.2
7.26
+0.5
7.03
+0.6
7.00
+1.6
7.42
+0.2
7.42 SB 22
6 13 341 RÓŻAŃSKI Mateusz 98-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 7.38
+1.7
7.33
+0.4
-
-
r
-


7.38 18
7 14 521 TOMASIAK Krzysztof 90-04-03 UKS Junior Kamesznica (SL) 7.09
-0.1
7.24
+0.4
x
+0.2
x
+0.6
7.18
+0.4
7.37
+0.4
7.37 15
8 7 381 CHOJNOWSKI Bartosz 97-03-17 KS Podlasie Białystok (PD) 7.18
+0.5
7.29
+0.9
7.35
+0.2
7.09
+1.1
r
-

7.35 13
9 2 215 GĄBKA Bartosz 99-05-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) 7.07
+2.1
7.11
+0.1
7.16
+0.8



7.16 8
10 15 162 KRAWCZYK Kacper 01-04-05 AZS Łódź (LD) 7.15
+0.3
x
+0.1
x
+1.7



7.15 5
11 6 71 KALINOWSKI Michał 93-08-31 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 6.89
+0.1
6.68
+0.7
7.04
+0.6



7.04 3
12 10 140 CZARNOCKI Damian 00-06-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 6.76
+0.6
6.84
+0.3
6.86
-0.1



6.86 1
13 5 348 BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x
+1.5
x
+0.3
6.77
+0.3



6.77 SB
14 12 24 OLSZEWSKI Adrian 78-07-28 MKS Piast Głogów (DS) 6.31
+0.7
6.04
+0.6
6.10
+0.3



6.31
4 451 UWIJAŁA Krzysztof 90-11-27 MKS Sambor Tczew (PM)





DNS
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 JASZCZUK Tomasz 92 AZS-AWF Katowice 8.10
2 JOPEK Mateusz 96 KS AZS AWF Wrocław 7.85
3 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.70
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 JASZCZUK Tomasz 92 WLKS Nowe Iganie 8.10
2 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.80
3 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.73
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.039798974990845 s.