98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-10 17:05:17
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
10:15  Dysk M 
11:00  Trójskok K 
11:00  Tyczka K 
11:05  100 m K  [el]
11:30  100 m M  [el]
11:50  400 m M  [el]
12:15  400 m K  [el]
12:35  Młot M 
12:40  100 m K  [F]
12:50  100 m M  [F]
14:40  Dysk K 
15:45  W dal M 
16:15  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:45  1500 m K  [s]
17:57  Wzwyż K 
18:00  1500 m M  [s]
18:20  400 m pł K  [F]
18:35  400 m pł M  [F]
19:00  400 m M  [F]
19:15  400 m K  [F]
19:35  4x100 m M  [s]
19:50  4x100 m K  [s]
20:05  3000 m prz. M  [s]
20:20  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
8.95 POWELL Mike USA Tokyo (JPN) 1991-08-30
RE 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor (ARM) 1987-05-22
RP 8.28 MARCINISZYN Grzegorz SKRA Warszawa Malles Venosta (ITA) 2001-07-14
RP (U23) 8.21 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Salamanca 2007-07-04
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallin 2011-07-22
Min. MŚ 8.22 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 8.10 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 7.60 Cali (COL) 2022-08-01
 

Data aktualizacji: 2022-06-10 17:05:17
W dal M Planowany START: 2022-06-10 15:45 ZAKOŃCZENIE: 16:59:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 3 126 TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 8.03
+1.5
-
-
-
2.77
+0.9
7.94
-0.4
8.03
+1.5
PB 40
2 9 4 JOPEK Mateusz 96-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.43
+2.4
7.66
+2.5
7.72
+3.6
7.77
+2.6
7.38
+3.6
7.51
+1.4
7.77
+2.6
35
3 4 90 KUCH Andrzej 91-10-27 AZS UMCS Lublin (LU) 7.52
+1.7
x
+2.8
7.40
+2.6
x
+3.0
x
+1.8
7.43
+0.9
7.52
+1.7
SB 30
4 2 308 RÓŻAŃSKI Mateusz 98-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) x
+1.9
7.47
+1.2
x
+3.3
x
+3.0
7.43
+1.8
x
-0.9
7.47
+1.2
SB 26
5 10 346 CHOJNOWSKI Bartosz 97-03-17 KS Podlasie Białystok (PD) 7.39
+0.5
7.31
+2.8
x
-1.0
7.22
+4.0
7.15
+3.4
7.13
+3.7
7.39
+0.5
22
6 6 65 BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) 6.93
+1.7
7.06
+1.7
7.38
+1.5
7.21
+3.1
7.11
+1.8
6.97
+2.6
7.38
+1.5
PB 18
7 8 143 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 04-03-27 LLKS Osowa Sień (LB) 7.33
+3.6
x
+2.5
7.20
+2.7
7.36
+2.9
7.23
+2.2
7.23
+1.8
7.36
+2.9
15
8 7 246 KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL Optima Radom (MZ) 6.91
+2.3
x
+1.4
7.18
+2.2
x
+4.6
7.27
+2.9
x
+1.8
7.27
+2.9
13
9 1 124 CZARNOCKI Damian 00-06-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.00
+2.3
x
+2.1
6.90
+0.4



7.00
+2.3
8
10 5 125 LEMIESZEK Kacper 00-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) x
+2.0
x
+2.3
6.51
+2.9



6.51
+2.9
5
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KUCH Andrzej 91 niestowarzyszony 8.05
2 JASZCZUK Tomasz 92 AZS-AWF Katowice 7.71
3 JOPEK Mateusz 96 KS AZS AWF Wrocław 7.67
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 JOPEK Mateusz 96 KS AZS AWF Wrocław 7.82
2 KUCH Andrzej 91 UMLKS START Wieruszów 7.75
3 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.68
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.0651941 s. | Mem: 1.25 megabytes