100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 21:29:51
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:35  200 m K  [el]
10:55  200 m M  [el]
11:25  100 m pł K  [el]
11:55  110 m pł M  [el]
12:00  Dysk K 
12:20  400 m K (PK)  [s]
17:05  Wzwyż K 
17:35  W dal M 
17:50  400 m pł K  [F]
17:55  Oszczep M 
18:10  400 m pł M  [F]
18:30  200 m K  [F]
18:50  200 m M  [F]
19:10  800 m K  [F]
19:20  Wzwyż M 
19:35  800 m M  [F]
19:45  W dal K 
19:50  Młot M 
20:10  110 m pł M  [F]
20:30  400 m M  [F]
20:50  100 m pł K  [F]
21:10  400 m K  [F]
REKORDY
8.95 POWELL Mike USA Tokyo (JPN) 1991-08-30
RE 8.86 EMMIYAN Robert URS Tsakhkadzor (ARM) 1987-05-22
RP 8.28 MARCINISZYN Grzegorz SKRA Warszawa Malles Venosta (ITA) 2001-07-14
RP (U23) 8.21 STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Salamanka (ESP) 2007-07-04
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallinn (EST) 2011-07-22
RP (U20) 8.11 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Tallinn (EST) 2011-07-22
RP (U18) 7.82 JASKUŁKA Stanisław AZS Warszawa Lublin 1975-09-07
Min. IO 8.27 Paris (FRA) 2024-08-01
 

Data aktualizacji: 2024-06-28 21:29:51 OFICJALNE
W dal M Planowany START: 2024-06-28 17:35 ZAKOŃCZENIE: 18:52:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj I II III IV V VI wynik inf punkty
1 7 134 TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.56
+0.1
7.75
+1.2
x
+0.1
7.48
-2.3
7.64
-0.7
x
-0.5
7.75
+1.2
SB 40
2 11 74 BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) 5.41
-0.1
7.26
-1.2
7.59
-1.3
7.66
-0.7
7.37
-1.4
7.51
-1.3
7.66
-0.7
PB 35
3 14 228 GROCHOWSKI Krzysztof 07-01-10 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.31
-0.2
x
+0.2
7.14
-1.8
7.32
-0.4
7.47
-1.0
7.30
-0.7
7.47
-1.0
30
4 2 223 GĄBKA Bartosz 99-05-27 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.38
+0.5
-
-
-
-
-
-
-
-
5.31
-1.8
7.38
+0.5
26
5 8 661 STRZAŁKOWSKI Adrian 90-03-28 MKL Szczecin (ZP) 7.36
+1.2
6.84
-0.9
6.49
-1.1
6.61
+0.6
5.63
-1.1
-
-
7.36
+1.2
22
6 13 3 JOPEK Mateusz 96-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.26
+0.2
7.19
-0.7
7.30
-1.5
7.33
-1.4
7.12
-1.6
7.27
-0.5
7.33
-1.4
SB 18
7 4 21 WOLIŃSKI Stanisław 04-08-10 MKS MOS Wrocław (DS) 6.96
+0.2
7.25
+0.7
7.25
+0.1
7.12
-1.5
7.15
-1.1
7.17
-0.1
7.25
+0.7
15
8 12 439 BUTRA Tobiasz 05-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 7.09
+0.7
7.23
-0.8
6.80
-0.8
x
-1.0
x
-1.7
x
-0.6
7.23
-0.8
13
9 1 279 PTASIEWICZ Jakub 05-09-17 MKS Bank BS Płońsk (MZ) 7.20
+1.2
6.96
-1.6
7.15
-0.2



7.20
+1.2
8
10 9 205 PRZYŻECKI Dominik 01-01-17 AKL Ursynów Warszawa (MZ) 7.09
-0.2
6.86
-0.9
x
+1.0



7.09
-0.2
5
11 16 628 KACZOR Marcin 04-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. (WP) 6.76
+0.6
x
+1.3
x
+0.6



6.76
+0.6
3
12 5 255 TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 6.21
+0.4
6.53
+0.2
6.59
-0.8



6.59
-0.8
SB 1
3 131 TAMA Kacper 00-06-06 KS Agros Zamość (LU) x
+0.3
x
-1.4
x
+0.3



NM
6 364 BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x
-0.1
x
-1.1
x
-0.2



NM
10 182 BRACKI Jakub 03-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki (LD)





DNS
15 536 LUDWICZAK Krzysztof 04-10-14 TL ROW Rybnik (SL)





DNS
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 KUCH Andrzej 91 AZS UMCS Lublin 7.68
2 TOMASIAK Krzysztof 90 UKS Junior Kamesznica 7.32
3 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.32
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 8.03
2 JOPEK Mateusz 96 KS AZS AWF Wrocław 7.77
3 KUCH Andrzej 91 AZS UMCS Lublin 7.52
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0287108 s. | Mem: 1.25 megabytes