95. PZLA Mistrzostwa Polski
RADOM, 23-25 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-25 17:00:54
M100 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-08-23
DZIEŃ 2
2019-08-24
DZIEŃ 3
2019-08-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


15:05  Trójskok M 
15:15  Oszczep K 
15:35  100 m M  [pre]
15:55  100 m K  [pre]
16:15  400 m pł M  [el]
16:35  400 m pł K  [el]
16:40  Tyczka M 
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:10  Kula K 
17:25  400 m M  [el]
17:35  400 m K  [el]
18:05  100 m M  [el]
18:10  Oszczep M 
18:25  100 m K  [el]
18:25  Trójskok K 
18:50  800 m K  [el]
19:05  800 m M  [el]
19:25  100 m M  [F]
19:35  100 m K  [F]
19:45  3000 m prz. M  [s]
20:00  3000 m prz. K  [s]
REKORDY
9.58 BOLT Usain JAM Berlin 2009-08-16
RE 9.86 OBIKWELU Francis POR Athens 2004-08-22
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Paris St Denis 2015-07-04
RE 9.86 VICAUT Jimmy FRA Montreuil 2016-06-07
RP 10.00 WORONIN Marian CWKS Legia Warszawa Warszawa 1984-06-09
RP (U23) 10.17 KUĆ Dariusz AZS-AWF Kraków Biała Podlaska 2006-05-27
Min. MŚ 10.10 Doha (QAT) 2019-09-27
Min. IO 10.05 Tokio (JPN) 2020-07-24
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 preelim 1  elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-23 20:04:23
100 m M - elim 1 Planowany START: 2019-08-23 18:05 WYSTARTOWANO: 18:11:20
+0.6 m/s   PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 4 2 353
SŁOWIKOWSKI Przemysław 93-11-20 AZS-AWF Katowice (SL) 10.27 0.158 Q SB 1
1 6 3 96
KOPEĆ Dominik 95-03-05 KS Agros Zamość (LU) 10.30 0.159 Q SB 2
2 3 3 392
HAMPEL Eryk 97-12-03 OŚ AZS Poznań (WP) 10.43 (424) 0.146 Q SB 3
2 8 2 390
GAŁANDZIEJ Jakub 97-03-17 OŚ AZS Poznań (WP) 10.43 (428) 0.106 Q PB 4
3 7 3 348
KWIATKOWSKI Karol 96-08-20 AZS-AWF Katowice (SL) 10.44 0.182 q 5
3 2 2 54
BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) 10.46 0.179 q PB 6
4 6 2 113
PLICHTA Antoni 00-01-10 LKS Lubusz Słubice (LB) 10.51 (504) 0.164 7
1 3 1 40
OLSZEWSKI Remigiusz 92-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 10.51 (505) 0.155 Q 8
4 5 3 402
WESELA Adrian 98-11-15 OŚ AZS Poznań (WP) 10.54 0.147 PB 9
5 3 2 94
JAKÓBCZYK Michał 95-05-13 KS Agros Zamość (LU) 10.59 0.201 10
2 8 1 391
GRZEŚKOWIAK Krzysztof 93-04-03 OŚ AZS Poznań (WP) 10.64 0.165 Q 11
6 7 2 370
KOZŁOWSKI Przemysław 98-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 10.65 (641) 0.161 PB 12
5 4 3 408
ZIMNIEWICZ Grzegorz 91-10-13 UKS Achilles Leszno (WP) 10.65 (645) 0.204 SB 13
3 6 1 406
ZACZEK Artur 89-02-28 OŚ AZS Poznań (WP) 10.65 (650) 0.152 14
6 8 3 97
KRUPA Patryk 02-04-21 KS Agros Zamość (LU) 10.70 0.116 PB 15
4 7 1 89
ADAMSKI Przemysław 96-12-27 KS Agros Zamość (LU) 10.73 0.142 16
5 4 1 251
ŻAK Łukasz 97-05-31 KS AZS AWF Kraków (MA) 10.76 0.177 17
7 5 2 235
BRZEZIŃSKI Maciej 93-03-27 KS AZS AWF Kraków (MA) 10.78 0.108 18
8 1 2 77
ŁAWRUSZKO Michał 96-09-04 AZS UMCS Lublin (LU) 11.01 0.247 19
6 1 1 361
WOŹNIAK Szymon 99-08-10 AZS-AWF Katowice (SL) 11.45 0.183 20
1 3 337
DZIDA Paweł 99-04-13 AZS-AWF Katowice (SL) DQ 0.092 162.7
2 3 291
SACHARCZUK Radosław 93-09-08 KS Podlasie Białystok (PD) DQ -0.152 162.7
2 1 257
STUDNICKI Krzysztof 92-10-10 WKS Wawel Kraków (MA) DQ -0.134 162.7
5 1 407
KRÓLIKOWSKI Szymon 99-09-03 UKS Achilles Leszno (WP) DQ 0.090 162.7

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.04274582862854 s.