98. PZLA Mistrzostwa Polski
SUWAŁKI, 09 - 11 czerwca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2022-06-10 20:30:12
K400 1 1 1
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2022-06-09
DZIEŃ 2
2022-06-10
DZIEŃ 3
2022-06-11
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORD POLSKI W BIEGU NA 110M PPŁ - DAMIAN CZYKIER 13.25 !

REKORDY
47.60 KOCH Marita GDR Canberra (AUS) 1985-10-06
RE 47.60 KOCH Marita GDR Canberra (AUS) 1985-10-06
RP 49.28 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Montreal (CAN) 1976-07-29
RP (U23) 51.31 WYCISZKIEWICZ Patrycja Olimpia Poznań Beijing (CHN) 2015-08-24
RP (U20) 51.56 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Rieti (ITA) 2013-07-19
Min. MŚ 51.35 Oregon (USA) 2022-07-22
Min. ME 51.70 Monachium (GER) 2022-08-15
Min. MŚ U20 (U20) 53.90 Cali (COL) 2022-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-06-10 20:30:12
400 m K Planowany START: 2022-06-10 12:15 WYSTARTOWANO: 12:20:28
  PhotoFinish
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 6 1 425 KIEŁBASIŃSKA Anna 90-06-26 SKLA Sopot (PM) 52.12 Q 1
2 5 1 85 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 92-10-30 AZS UMCS Lublin (LU) 52.63 Q 2
1 5 2 463 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92-12-03 KS AZS AWF Katowice (SL) 52.81 Q 3
1 6 3 5 KACZMAREK Natalia 98-01-17 KS AZS AWF Wrocław (DS) 53.01 (001) Q 4
2 6 2 30 BAUMGART-WITAN Iga 89-04-11 BKS Bydgoszcz (KP) 53.01 (009) Q 5
2 4 3 31 GACKA Kinga 01-10-25 BKS Bydgoszcz (KP) 53.22 Q 6
3 4 1 13 PAŁYS Anna 95-03-02 KS AZS AWF Wrocław (DS) 53.32 q 7
3 5 3 105 WRONA Alicja 96-01-11 AZS UMCS Lublin (LU) 53.57 q 8
4 3 3 422 FORMELLA Aleksandra 01-10-27 SKLA Sopot (PM) 53.99 SB 8 9
4 8 1 77 DROZD Wiktoria 01-09-20 AZS UMCS Lublin (LU) 54.05 5 10
3 4 2 270 GAWORSKA Aleksandra 95-11-07 KS AZS AWF Kraków (MA) 54.17 3 11
4 2 2 174 BAĆMAGA Dominika 95-11-21 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 54.20 1 12
5 7 2 2 CHOJKA Weronika 97-06-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) 54.31 13
5 7 1 175 BARTNOWSKA Weronika 00-05-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 54.65 14
6 3 1 291 WSOŁEK Aleksandra 01-09-15 KS AZS AWF Kraków (MA) 55.22 15
5 7 3 86 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 95-04-16 AZS UMCS Lublin (LU) 55.51 16
6 3 2 495 LACHELE Susane 00-07-10 KS Gwardia Piła (WP) 55.61 17
6 2 3 458 SKIBIŃSKA Karolina 00-12-30 KS AZS AWF Katowice (SL) 55.64 18
7 8 3 194 ŁOZOWSKA Karolina 99-05-28 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 55.81 19
7 2 1 480 KUŹMIŃSKA Justyna 04-05-24 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 56.20 20
7 8 2 104 WASILUK Agata 00-12-07 AZS UMCS Lublin (LU) 56.38 21
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 KACZMAREK Natalia 98 KS AZS AWF Wrocław 50.72
2 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92 AZS-AWF Katowice 51.52
3 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 92 AZS UMCS Lublin 51.77
   
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92 AZS-AWF Katowice 51.44
2 BAUMGART-WITAN Iga 89 BKS Bydgoszcz 52.14
3 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 92 AZS UMCS Lublin 52.23
TOP 10 POLSKA

© by Pilar 2013-2022   API         Generowanie strony 0.035989 s. | Mem: 1.25 megabytes