99. PZLA Mistrzostwa Polski
GORZÓW WIELKOPOLSKI, 27-29 lipca 2023
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2023-07-29 21:27:55
M800 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 4x400el.MŚ 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Kula Niep Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2023-07-27
DZIEŃ 2
2023-07-28
DZIEŃ 3
2023-07-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


4x4 K międzyczasy | 4x4 M międzyczasy

08:30  10000 m ch M  [s]
09:45  5000 m ch K  [s]
11:15  200 m M  [el]
11:40  200 m K  [el]
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:00  Młot K 
17:10  4x100 m K  [s]
17:50  4x100 m M  [s]
18:25  400 m pł K  [F]
18:40  Wzwyż M 
18:45  400 m pł M  [F]
18:50  Młot M 
19:00  800 m M  [el]
19:20  800 m K  [el]
19:55  400 m M  [F]
20:10  400 m K  [F]
REKORDY
1:40.91 RUDISHA David KEN London (GBR) 2012-08-09
RE 1:41.11 KIPKETER Wilson DEN Cologne (GER) 1997-08-24
RP 1:43.22 CZAPIEWSKI Paweł LUBUSZ Słubice Zurich (SUI) 2001-08-17
Min. MŚ 1:44.70 Budapest (HUN) 2023-08-19
Min. IO 1:44.70 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2023-07-29 18:21:16
800 m M Planowany START: 2023-07-28 19:00 WYSTARTOWANO: 19:01:08
msc tor seria nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf rank
1 4 1 47 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:52.52 Q 13
2 8 1 87 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin (LU) 1:52.67 Q 14
3 2 1 456 PIĄTEK Michał 03-06-16 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 1:53.17 15
4 6 1 431 MAKIŁA Karol 05-01-31 GKS Cartusia Kartuzy (PM) 1:54.95 17
5 3 1 297 BIELSKI Maciej 99-04-02 KS AZS AWF Kraków (MA) 1:55.02 18
6 7 1 249 RYBAKOWSKI Michał 00-08-30 MKS Polonia Warszawa (MZ) 1:55.55 20
7 1 1 546 PRZYBYLSKI Jakub 03-01-18 OŚ AZS Poznań (WP) 1:56.10 21
5 1 178 SZKUDLAREK Jakub 01-01-17 RKS Łódź (LD) DNF

1 4 2 100 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin (LU) 1:49.53 Q 1
2 3 2 195 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 1:49.67 Q 3
3 5 2 532 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań (WP) 1:49.75 q 5
4 6 2 130 WIATRZYK Robert 00-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 1:51.08 PB 8
5 7 2 55 WIŚNIEWSKI Damian 00-10-30 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1:51.34 10
6 2 2 98 OLESZEK Kamil 98-04-11 AZS UMCS Lublin (LU) 1:51.44 11
7 8 2 617 KOMODA Dawid 03-04-26 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 1:52.36 PB 12

1 4 3 576 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 1:49.57 Q 2
2 5 3 177 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 RKS Łódź (LD) 1:49.71 Q 4
3 7 3 502 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce (SK) 1:50.56 q 6
4 2 3 52 AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 1:50.78 7
5 3 3 29 SKIBIAK Kacper 00-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica (DS) 1:51.19 9
6 8 3 615 GAJDA Michał 03-07-12 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 1:53.57 SB 16
7 6 3 296 ZIĘBA Szymon 99-03-16 Kraków Athletics Team (MA) 1:55.48 19
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 1:53.50
2 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:53.52
3 LEWALSKI Kacper 03 KS AZS UWM Olsztyn 1:54.16
   
Mistrzostwa Polski 2021 (Poznań)
1 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 1:48.21
2 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:49.10
3 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:49.43
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2023   API         Generowanie strony 0.027513 s. | Mem: 1.25 megabytes