94. PZLA Mistrzostwa Polski
LUBLIN, 20-22 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-21 11:39:49
K1500
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-07-20
DZIEŃ 2
2018-07-21
DZIEŃ 3
2018-07-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
13:50  Trójskok M 
14:45  400 m pł M  [el]
15:05  400 m pł K  [el]
15:40  Oszczep M 
17:00  Ceremonia otwarcia 
17:20  Trójskok K 
17:20  400 m M  [el]
17:40  400 m K  [el]
18:00  3000 m prz. K  [s]
18:15  100 m M  [el]
18:35  100 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:55  1500 m K  [s]
19:10  1500 m M  [s]
19:25  100 m M  [F]
19:40  100 m K  [F]
19:55  3000 m prz. M  [s]
REKORDY
3:50.07 DIBABA Genzebe ETH Monaco 2015-07-17
RE 3:52.47 KAZANKINA Tatiana URS Zurich 1980-08-13
RP 3:59.22 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Oslo 2000-07-28
Min. ME 4:09.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-21 11:39:49
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-20 18:55 WYSTARTOWANO: 19:07:34
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 16 470
ENNAOUI Sofia 95-08-30 MKL Szczecin (ZP) 4:13.32 40 1
2 14 227
BRONIATOWSKA Katarzyna 90-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:16.37 SB 35 2
3 15 486
KACZYŃSKA Paulina 91-07-27 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 4:17.13 30 3
4 8 365
TOPKA Beata 99-01-20 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 4:18.74 PB 26 4
5 10 345
LIZAKOWSKA Weronika 98-11-02 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 4:19.69 PB 22 5
6 7 65
MEGGER Eliza 99-08-28 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 4:21.72 PB 18 6
7 13 66
KAZIMIERSKA Klaudia 01-09-03 LKS Vectra Włocławek (KP) 4:23.44 15 7
8 12 252
GIZA Karolina 89-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) 4:24.04 13 8
9 3 382
MICHALAK Sandra 87-04-01 AZS-AWF Katowice (SL) 4:25.55 SB 8 9
10 9 400
INDEKA Sylwia 97-06-19 LKS Pszczyna (SL) 4:27.20 5 10
11 2 229
CHRYCZYK Katarzyna 95-05-30 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:27.39 PB 3 11
12 6 158
KRÓLIK Kinga 99-09-26 UKS Azymut Pabianice (LD) 4:27.75 1 12
13 1 212
PŁOCIŃSKA Aleksandra 99-10-05 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:28.43 PB 13
14 11 396
KRAWCZYK Magdalena 92-10-24 GKS Piast Gliwice (SL) 4:29.43 14
15 4 408
SUCHOWIECKA Patrycja 97-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 4:38.32 15
16 5 389
SZYJKA Anna 98-10-20 AZS-AWF Katowice (SL) 4:44.72 16

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.048047065734863 s.