95. PZLA Mistrzostwa Polski
RADOM, 23-25 sierpnia 2019
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-25 16:34:42
K1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2019-08-23
DZIEŃ 2
2019-08-24
DZIEŃ 3
2019-08-25
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


13:15  Dysk K 
13:30  Tyczka K 
14:10  W dal K 
15:00  200 m K  [F]
15:05  Młot M 
15:10  200 m M  [F]
15:25  110 m pł M  [el]
15:50  100 m pł K  [el]
16:05  W dal M 
16:15  1500 m K  [s]
16:20  Kula M 
16:25  1500 m M  [s]
16:35  110 m pł M  [F]
16:50  100 m pł K  [F]
17:10  4x400 m M  [s]
17:20  4x400 m K  [s]
REKORDY
3:50.07 DIBABA Genzebe ETH Monaco 2015-07-17
RE 3:52.47 KAZANKINA Tatiana URS Zurich 1980-08-13
RP 3:59.22 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Oslo 2000-07-28
RP (U23) 4:01.36 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Zurich 1999-08-11
RP (U23) 4:01.00* ENNAOUI Sofia MKL Szczecin Paris (FRA) 2016-08-27
Min. MŚ 4:06.50 Doha (QAT) 2019-09-27
Min. IO 4:04.20 Tokio (JPN) 2020-07-24
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-25 16:34:42
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2019-08-25 16:15 WYSTARTOWANO: 16:15:25
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 16 61
ENNAOUI Sofia 95-08-30 AZS UMCS Lublin (LU) 4:13.07 40 1
2 14 389
GALANT Martyna 95-01-26 OŚ AZS Poznań (WP) 4:14.72 35 2
3 2 234
BRONIATOWSKA Katarzyna 90-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:17.61 30 3
4 1 284
JANKOWSKA Katarzyna 94-01-14 KS Podlasie Białystok (PD) 4:19.48 PB 26 4
5 13 332
TOPKA Beata 99-01-20 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 4:22.12 SB 22 5
6 6 267
BIEGANOWSKA Barbara 81-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów (OP) 4:22.72 SB 18 6
7 8 109
STASIEWICZ Mariola 93-11-16 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 4:23.85 PB 15 7
8 15 428
ŚLUSARCZYK Mariola 90-01-04 UKS Barnim Goleniów (ZP) 4:24.64 13 8
9 12 216
PŁOCIŃSKA Aleksandra 99-10-05 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:28.06 8 9
10 10 132
KRÓLIK Kinga 99-09-26 UKS Azymut Pabianice (LD) 4:31.80 5 10
11 7 285
JELSKA Justyna 99-08-20 KS Podlasie Białystok (PD) 4:33.65 3 11
12 5 356
SZYJKA Anna 98-10-20 AZS-AWF Katowice (SL) 4:34.20 1 12
13 4 155
HOŁDA Aleksandra 96-11-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) 4:36.62 13
14 11 236
CHRYCZYK Katarzyna 95-05-30 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:41.75 14
15 3 431
SADOWSKA Milena 99-01-04 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 4:43.41 15
9 347
KORBUT Milena 00-08-08 AZS-AWF Katowice (SL) DNF

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.031952142715454 s.