97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 12:14:50
K200 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
21.34 GRIFFITH-JOYNER Florence USA Seoul (KOR) 1988-09-29
RE 21.63 SCHIPPERS Dafne NED Beijing (CHN) 2015-08-28
RP 22.13 KASPRZYK Ewa OLIMPIA Poznań Moscow 1986-07-08
RP (U23) 22.58 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Mexico 1968-10-18
RP (U20) 22.99 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom Lublin (POL 2018-07-22
RP (U18) 23.72 POPOWICZ Marika ZAWISZA Bydgoszcz Biała Podlaska 2005-05-28
Min. ME U23 (U23) 23.80 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 24.15 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 23.80 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 22.80 Tokio (JPN) 2020-07-24
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-26 11:57:34
200 m K - elim 1 Planowany START: 2021-06-25 12:20 WYSTARTOWANO: 12:20:30
+0.4 m/s   PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf punkty rank
1 7 712
GRZYB Wiktoria 97-10-14 MKL Szczecin (ZP) 23.75 0.224 Q PB 2
2 4 446
GOLA Marlena 98-06-08 KS Podlasie Białystok (PD) 23.91 0.240 Q 3
3 5 144
ROMASZKO Monika 02-04-13 KS Agros Zamość (LU) 24.19 0.178 q 7
4 8 17
MIERZYŃSKA Jagoda 98-08-03 KS AZS AWF Wrocław (DS) 24.37 0.207 3 11
5 3 262
PALUCH Justyna 97-02-28 AZS-AWF Warszawa (MZ) 24.54 0.201 13
6 2 551
ŁOZOWSKA Karolina 99-05-28 AZS-AWF Katowice (SL) 24.83 (822) 0.381 17
7 6 7
FORKASIEWICZ Agata 94-01-13 KS AZS AWF Wrocław (DS) 24.87 0.215 19
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 23.64
2 KOTWIŁA Martyna 99 RLTL ZTE Radom 23.84
3 PIETRZAK Olga 98 AZS-AWFiS Gdańsk 24.08
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 GOLA Marlena 98 KS Podlasie Białystok 23.50
2 CIBA Kamila 95 OŚ AZS Poznań 23.60
3 WRONA Alicja 96 AZS UMCS Lublin 23.73
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.20168113708496 s.