100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-27 20:47:44
K3000p 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  100 m M  [pre]
10:15  100 m K  [pre]
10:30  Tyczka K 
10:45  400 m pł K  [el]
11:01  Dysk M 
11:15  400 m pł M  [el]
11:19  Kula K 
11:40  800 m M  [el]
12:00  800 m K  [el]
13:00  Trójskok M 
16:20  Tyczka M 
17:00  Ceremonia Otwarcia 
17:45  400 m K  [el]
17:50  Oszczep K 
18:10  400 m M  [el]
18:40  100 m M  [el]
19:05  1500 m M  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:30  Trójskok K 
19:45  100 m M  [F]
19:55  Młot K 
20:00  100 m K  [el]
20:03  Kula M 
20:25  3000 m prz. K  [s]
20:45  3000 m prz. M  [s]
21:12  100 m K  [F]
REKORDY
8:44.32 CHEPKOECH Beatrice KEN Monaco (MON) 2018-07-20
RE 8:58.81 SAMITOVA-GALKINA Gulnara RUS Beijing (CHN) 2008-08-17
RP 9:17.15 FRANKIEWICZ Wioletta AZS-AWF Kraków Athens (GRE) 2006-07-03
RP (U23) 9:39.40 KOWALSKA Katarzyna Vectra Włocławek Debreczyn (HUN) 2007-07-15
RP (U20) 10:00.58 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo Bydgoszcz 2016-07-22
RP (U20) 10:00.58 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo Bydgoszcz 2016-07-22
Min. IO 9:23.00 Paris (FRA) 2024-08-01
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-27 20:47:44 OFICJALNE
3000 m prz. K - Bieg 1 Planowany START: 2024-06-27 20:25 WYSTARTOWANO: 20:27:08
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik inf punkty rank
1 12 590 KONIECZEK Alicja 1994-11-02 OŚ AZS Poznań (WP) 9:32.08 40 1
2 10 631 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 9:32.36 SB 35 2
3 7 101 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin (LU) 9:42.09 PB 30 3
4 11 203 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice (LD) 9:44.48 26 4
5 9 218 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 9:55.95 SB 22 5
6 6 420 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol (PD) 9:58.60 PB 18 6
7 8 449 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 10:20.08 15 7
8 2 69 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 LUKS Start Nakło (KP) 10:27.67 13 8
9 1 597 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 OŚ AZS Poznań (WP) 10:32.85 PB 8 9
10 5 548 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice (SK) 10:36.00 PB 5 10
11 4 385 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola (PK) 11:11.55 3 11
12 3 309 ŚWIĄTKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL GGG Radom (MZ) 12:14.39 1 12
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 KONIECZEK Aneta 97 WMLKS Nadodrze Powodowo 9:30.62
2 KRÓLIK Kinga 99 UKS Azymut Pabianice 9:31.84
3 KONIECZEK Alicja 94 OŚ AZS Poznań 9:36.60
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KRÓLIK Kinga 99 UKS Azymut Pabianice 9:47.84
2 KAPAŁA Patrycja 97 KS AZS AWF Katowice 9:48.49
3 KONIECZEK Alicja 94 OŚ AZS Poznań 9:49.10
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0226331 s. | Mem: 1.25 megabytes