100. PZLA Mistrzostwa Polski
BYDGOSZCZ, 27-29 czerwca 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-06-28 21:13:25
K400 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 400pk 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2024-06-27
DZIEŃ 2
2024-06-28
DZIEŃ 3
2024-06-29
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


10:00  100 m M  [pre]
10:15  100 m K  [pre]
10:30  Tyczka K 
10:45  400 m pł K  [el]
11:01  Dysk M 
11:15  400 m pł M  [el]
11:19  Kula K 
11:40  800 m M  [el]
12:00  800 m K  [el]
13:00  Trójskok M 
16:20  Tyczka M 
17:00  Ceremonia Otwarcia 
17:45  400 m K  [el]
17:50  Oszczep K 
18:10  400 m M  [el]
18:40  100 m M  [el]
19:05  1500 m M  [s]
19:20  1500 m K  [s]
19:30  Trójskok K 
19:45  100 m M  [F]
19:55  Młot K 
20:00  100 m K  [el]
20:03  Kula M 
20:25  3000 m prz. K  [s]
20:45  3000 m prz. M  [s]
21:12  100 m K  [F]
REKORDY
47.60 KOCH Marita GDR Canberra (AUS) 1985-10-06
RE 47.60 KOCH Marita GDR Canberra (AUS) 1985-10-06
RP 49.28 SZEWIŃSKA Irena POLONIA Warszawa Montreal (CAN) 1976-07-29
RP 48.98* KACZMAREK Natalia KS Podlasie Białystok Roma (ITA) 2024-06-10
RP (U23) 51.31 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Pekin (CHN) 2015-08-24
RP (U20) 51.56 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Rieti (ITA) 2013-07-19
RP (U20) 51.56 WYCISZKIEWICZ Patrycja SL Olimpia Poznań Rieti (ITA) 2013-07-19
RP (U18) 52.73 LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Radom 2020-09-19
RP (U18) 52.26* KUŚ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn Bydgoszcz 2024-06-27
Min. IO 50.95 Paris (FRA) 2024-08-01
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-06-28 21:11:57 OFICJALNE
400 m K - elim 1 Planowany START: 2024-06-27 17:45 WYSTARTOWANO: 17:45:36
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. klub-woj wynik reakcja inf punkty rank
1 6 400 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS Podlasie Białystok (PD) 51.97 0.278 Q 2
2 5 119 WRONA-KUTRZEPA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin (LU) 52.30 0.294 Q PB 5
3 8 31 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz (KP) 52.56 0.271 q 8
4 7 478 DURAJ Dominika 05-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck (PM) 53.35 0.322 PB 1 12
5 3 331 GAWORSKA Aleksandra 95-11-07 KS AZS AWF Kraków (MA) 53.71 0.240 13
6 2 500 GUZOWSKA Martyna 03-01-13 KS AZS AWF Katowice (SL) 54.00 0.272 PB 14
7 1 212 BAĆMAGA Dominika 95-11-21 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 54.35 0.298 SB 16
4 484 KIEŁBASIŃSKA Anna 90-06-26 SKLA Sopot (PM) DNF 0.207
Mistrzostwa Polski 2023 (Gorzów Wielkopolski)
1 KACZMAREK Natalia 98 KS Podlasie Białystok 51.86
2 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 52.63
3 WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja 94 OŚ AZS Poznań 52.84
   
Mistrzostwa Polski 2022 (Suwałki)
1 KACZMAREK Natalia 98 KS AZS AWF Wrocław 51.25
2 KIEŁBASIŃSKA Anna 90 SKLA Sopot 51.58
3 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92 KS AZS AWF Katowice 51.70
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

© by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0245569 s. | Mem: 1.25 megabytes