94. PZLA Mistrzostwa Polski
LUBLIN, 20-22 lipca 2018
PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-22 17:10:32
K5000
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2018-07-20
DZIEŃ 2
2018-07-21
DZIEŃ 3
2018-07-22
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ

13:00  Młot K 
13:10  W dal K 
14:00  Tyczka M 
14:20  Kula M 
14:35  200 m K  [F]
14:45  200 m M  [F]
15:05  110 m pł M  [el]
15:20  W dal M 
15:25  100 m pł K  [el]
15:30  Oszczep K 
15:45  800 m M  [F]
16:00  800 m K  [F]
16:15  110 m pł M  [F]
16:30  100 m pł K  [F]
16:20  Kula K 
16:45  5000 m K  [s]
17:10  5000 m M  [s]
REKORDY
14.11.15 DIBABA Tirunesh ETH Oslo 2008-06-06
RE 14:23.75 SHOBUKHOVA Liliya RUS Kazan 2008-07-19
RE 14:22.34* HASSAN Sifan NED Rabat 2018-07-13
RP 15:04.88 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Berlin 2006-09-02
Min. ME 15:40.00 Berlin (GER) 2018-08-07
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-22 17:10:32
5000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2018-07-22 16:45 WYSTARTOWANO: 16:48:00
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 9 486
KACZYŃSKA Paulina 91-07-27 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 16:25.46 40 1
2 8 302
RUTKOWSKA Katarzyna 94-01-14 KS Podlasie Białystok (PD) 16:26.09 35 2
3 11 273
KOWAL Matylda 89-01-11 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 16:29.86 30 3
4 4 191
JAGIELSKA Ewa 82-10-25 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka (MZ) 16:31.24 SB 26 4
5 6 165
HOŁDA Aleksandra 96-11-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) 16:35.14 22 5
6 21 93
MACH Angelika 91-09-07 AZS UMCS Lublin (LU) 16:44.64 18 6
7 7 106
TRZASKALSKA Izabela 88-01-09 AZS UMCS Lublin (LU) 16:46.49 15 7
8 14 468
ANDRZEJCZAK Monika 85-01-05 MKL Szczecin (ZP) 16:46.90 PB 13 8
9 15 70
BRZEZIŃSKA Aleksandra 91-07-30 MKL Toruń (KP) 16:51.64 8 9
10 1 280
WÓJCIK Anna 94-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 16:55.30 SB 5 10
11 18 291
GOSK Anna 90-03-31 KS Podlasie Białystok (PD) 16:57.51 PB 3 11
12 5 483
ŚLUSARCZYK Mariola 90-01-04 UKS Barnim Goleniów (ZP) 17:12.51 1 12
13 2 100
PLESKACZYŃSKA Julia 98-04-13 AZS UMCS Lublin (LU) 17:15.94 13
14 3 417
JARZĄBEK Sabina 93-12-05 KKL Kielce (SK) 17:19.03 14
15 17 378
KAPAŁA Patrycja 97-03-26 AZS-AWF Katowice (SL) 17:21.67 PB 15
16 12 189
ŁAPIŃSKA Anna 89-12-21 KS Warszawianka W-wa (MZ) 17:22.22 16
17 23 142
IZNEROWICZ Karolina 98-05-25 LKS Omega Kleszczów (LD) 17:25.20 PB 17
18 24 487
SADOWSKA Milena 99-01-04 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 17:28.01 PB 18
19 26 122
STASIEWICZ Mariola 93-11-16 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 17:30.20 19
20 25 352
ŁĄCKA Barbara 87-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA (PM) 17:46.05 20
21 27 129
DYMEK Malwina 96-06-27 KS Team Baryła Gorzów (LB) 17:47.18 YC 21
22 13 460
TRZECIAK Magdalena 95-04-08 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 17:58.82 PB 22
23 20 312
SZYSZKA Anna 90-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 18:11.36 23
24 19 415
PILARSKA Karolina 87-07-19 WKB Meta Lubliniec (SL) 18:12.72 24
25 16 479
JACKIEWICZ Monika 92-12-18 RAZ Szczecin (ZP) 18:18.18 25
10 252
GIZA Karolina 89-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka (MA) DNF
22 227
BRONIATOWSKA Katarzyna 90-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) DNF

 

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony 0.046200037002563 s.