96. PZLA Mistrzostwa Polski
WŁOCŁAWEK, 28 - 30 sierpnia 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-30 21:00:56
K5000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

100 200 400 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

100 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2020-08-28
DZIEŃ 2
2020-08-29
DZIEŃ 3
2020-08-30
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



15:45  W dal K 
16:10  110 m pł M  [el]
16:20  Dysk K 
16:40  100 m pł K  [el]
17:00  Kula K 
17:25  110 m pł M  [F]
17:40  100 m pł K  [F]
17:55  W dal M 
18:10  800 m K  [F]
18:20  800 m M  [F]
18:25  Dysk M 
18:40  200 m M  [F]
19:00  200 m K  [F]
19:05  Kula M 
19:45  4x400 m M  [s]
19:56  4x400 m K  [s]
20:13  5000 m M  [s]
20:30  5000 m K  [s]
REKORDY
14.11.15 DIBABA Tirunesh ETH Oslo 2008-06-06
RE 14:22.12 HASSAN Sifan NED London 2019-07-21
RP 15:04.88 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Berlin 2006-09-02
RP (U23) 15:50.65 KOWALSKA Katarzyna VECTRA Włocławek Słupsk 2007-09-09
RP (U20) 16:26.12 TRZASKALSKA Izabela MULKS Terespol Poznań 2007-06-30
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-08-30 21:00:56
5000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-08-30 20:30 WYSTARTOWANO: 20:40:44 DEKORACJA 21:10
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 7 385 JANKOWSKA Katarzyna 94-01-14 KS Podlasie Białystok (PD) 16:06.02 40 1
2 6 502 INDEKA Sylwia 97-06-19 LKS Pszczyna (SL) 16:08.07 35 2
3 8 587 PLIŚ Renata 85-02-05 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 16:09.68 30 3
4 17 577 LISOWSKA Aleksandra 90-12-12 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 16:11.50 26 4
5 15 82 BRZEZIŃSKA Aleksandra 91-07-30 MKL Toruń (KP) 16:13.35 22 5
6 16 118 PASZKIEWICZ Izabela 88-01-09 AZS UMCS Lublin (LU) 16:18.47 18 6
7 11 402 KORYTKOWSKA Justyna 86-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 16:25.03 15 7
8 1 529 WAWRZYNIAK Oliwia 02-07-15 KS Energetyk Poznań (WP) 16:25.84 PB 13 8
9 14 444 BREZA Olimpia 02-02-14 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 16:28.35 PB 8 9
10 12 523 JARZĄBEK Sabina 93-12-05 KKL Kielce (SK) 16:29.98 PB 5 10
11 2 218 HOŁDA Aleksandra 96-11-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) 16:36.69 3 11
12 9 161 KACZMAREK Monika 89-05-04 AZS Łódź (LD) 16:37.60 PB 1 12
13 4 144 BARANOWSKA Mariola 93-11-16 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 16:38.68 PB 13
14 3 595 ŚLUSARCZYK Mariola 90-01-04 UKS Barnim Goleniów (ZP) 16:40.07 14
15 5 380 BAŃKOWSKA Anna 90-03-31 KS Podlasie Białystok (PD) 16:44.37 15
16 13 589 JACKIEWICZ Monika 92-12-18 MKL Szczecin (ZP) 17:12.81 16
17 10 245 MAZEK Emilia 93-01-22 GKS Wilga Garwolin (MZ) 17:19.96 PB 17
Mistrzostwa Polski 2018 (Lublin)
1 KACZYŃSKA Paulina 91 WMLKS Pomorze Stargard 16:25.46
2 RUTKOWSKA Katarzyna 94 KS Podlasie Białystok 16:26.09
3 KOWAL Matylda 89 CWKS Resovia Rzeszów 16:29.86
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020  API        Generowanie strony 0.033815145492554 s.