97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 09:49:34
K5000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  5000 m K  [s]
09:30  5000 m M  [s]
11:50  W dal K 
11:55  200 m K  [F]
12:10  200 m M  [F]
12:20  Tyczka K 
12:35  100 m pł K  [el]
13:35  100 m pł K  [F]
13:40  W dal M 
13:50  110 m pł M dod.  [s]
14:20  Młot K 
14:55  110 m pł M  [F]
15:20  800 m K  [F]
15:30  800 m M  [F]
15:40  4x400 m M  [s]
15:50  4x400 m K  [s]
REKORDY
14:06.62 GIDEY Letesenbet ETH Valencia (ESP) 2020-10-07
RE 14:22.12 HASSAN Sifan NED London 2019-07-21
RP 15:04.88 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Berlin 2006-09-02
RP (U23) 15:50.65 KOWALSKA Katarzyna VECTRA Włocławek Słupsk 2007-09-09
RP (U20) 16:25.84 WAWRZYNIAK Oliwia KS Energetyk Poznań Włocławek 2020-08-30
RP (U20) 16:07.34* BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba Piaseczno 2021-06-05
Min. ME U23 (U23) 16:30.00 Tallinn (EST) 2021-07-08
Min. ME U20 (U20) 16:50.00 Tallinn (EST) 2021-07-15
Min. MŚ U20 (U20) 16:30.00 Nairobi (KEN) 2021-08-17
Min. IO 15:10.00 Tokio (JPN) 2020-07-24
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-26 09:49:34
5000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2021-06-26 09:00 WYSTARTOWANO: 08:59:52 DEKORACJA 11:35
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 14 534
TOPKA Beata 99-01-20 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 16:03.91 PB 40 1
2 16 126
PASZKIEWICZ Izabela 88-01-09 AZS UMCS Lublin (LU) 16:05.50 35 2
3 15 713
JACKIEWICZ Monika 92-12-18 MKL Szczecin (ZP) 16:05.95 30 3
4 13 670
WAWRZYNIAK Oliwia 02-07-15 OŚ AZS Poznań (WP) 16:12.26 PB 26 4
5 8 430
KOWAL Matylda 89-01-11 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 16:25.32 SB 22 5
6 11 715
SARNECKA Oliwia 01-12-20 MKL Szczecin (ZP) 16:26.76 PB 18 6
7 12 57
AFELT Julia 99-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 16:47.69 15 7
8 7 732
SADOWSKA Milena 99-01-04 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 16:57.32 SB 13 8
9 3 733
WIKTORCZYK Anna 98-07-01 WMLKS Pomorze Stargard (ZP) 17:00.35 PB 8 9
10 2 343
BUDZIŁEK Martyna 96-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 17:06.10 PB 5 10
11 5 472
MICHALAK Sandra 87-04-01 KS Prefbet-Sonarol (PD) 17:06.36 SB 3 11
12 4 150
KLIMEK Beata 99-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 17:27.98 1 12
13 6 592
SUCHOWIECKA Patrycja 97-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska (SL) 17:29.96 13
14 1 217
ŚLESZYCKA Anna 98-12-11 RKS Łódź (LD) 18:45.81 14
9 220
KRÓLIK Kinga 99-09-26 UKS Azymut Pabianice (LD) DNF
10 709
PLIŚ Renata 85-02-05 MKL Maraton Świnoujście (ZP) DNS
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 JANKOWSKA Katarzyna 94 KS Podlasie Białystok 16:06.02
2 INDEKA Sylwia 97 LKS Pszczyna 16:08.07
3 PLIŚ Renata 85 MKL Maraton Świnoujście 16:09.68
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.25677084922791 s.