97. PZLA Mistrzostwa Polski
POZNAŃ, 24 - 26 czerwca 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-06-26 16:29:20
K5ch 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 100 200 400 400PK 800 1500 5000 100p 400p 3000p 4x100 4x400 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

60 100 100RET 200 400 800 1500 5000 110p 400p 3000p 4x100 4x400 10000ch Wzwyż Tyczka 110p W dal Trójskok Kula Dysk Młot Oszczep

DZIEŃ 1
2021-06-24
DZIEŃ 2
2021-06-25
DZIEŃ 3
2021-06-26
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
SUMA
PUNKTÓW
SUMA
PUNKTÓW WOJ
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


09:00  10000 m ch M  [s]
10:00  5000 m ch K  [s]
12:00  200 m M  [el]
12:20  200 m K  [el]
14:00  Dysk K 
14:45  Wzwyż K 
15:50  400 m pł M  [F]
15:55  Dysk M 
16:00  Tyczka M 
16:45  400 m pł K  [F]
17:10  400 m M  [F]
17:35  400 m K  [F]
17:35  Wzwyż M 
18:30  800 m K  [el]
18:45  Młot M 
18:50  800 m M  [el]
19:20  4x100 m M  [s]
19:35  4x100 m K  [s]
REKORDY
20:13.26 SAXBY-JUNNA Kerry AUS Hobart 1996-02-25
RE 20:21.69 SIDOTI Annarita ITA Cesenatico 1995-01-07
RP 20:51.93 RADTKE Katarzyna LECHIA Gdańsk Sopot 1993-06-20
RP (U20) 22:36.68 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec Stalowa Wola 2015-09-19
RP (U18) 22:58.94 MIELCAREK Anna AZS Poznań Ostrawa 2007-07-12
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-06-26 16:29:20
5000 m ch K - Bieg 1 Planowany START: 2021-06-25 10:00 WYSTARTOWANO: 09:59:52 DEKORACJA 16:15
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty rank
1 3 535
ELLWARD Agnieszka 89-03-26 WKS Flota Gdynia (PM) 24:01.24 40 1
2 1 439
ZDZIEBŁO Anna 01-11-20 LKS Stal Mielec (PK) 24:20.26 PB 35 2
3 7 805
ŻELAZNA Magdalena 04-04-16 AZS-AWF Gorzów (LB) 24:25.82 30 3
4 2 367
LOREK Antonina 95-02-11 KS AZS AWF Kraków (MA) 24:29.07 PB 26 4
5 4 435
CETNARSKA Małgorzata 98-08-02 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 26:25.96 SB ^~^ 22 5
6 5 102
OLLER Patrycja 01-01-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno (KP) 26:59.61 18 6
7 6 241
DROZDEK Marcelina 00-10-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) 27:52.73 15 7
Mistrzostwa Polski 2020 (Włocławek)
1 ZDZIEBŁO Katarzyna 96 LKS Stal Mielec 21:13.69
2 NIEDZIAŁEK Olga 97 WLKS Nowe Iganie 22:35.03
3 ELLWARD Agnieszka 89 WKS Flota Gdynia 23:11.98
Mistrzostwa Polski 2019 (Radom)
1 ZDZIEBŁO Katarzyna 96 LKS Stal Mielec 22:23.64
2 CETNARSKA Małgorzata 98 KKS Victoria Stalowa Wola 24:52.65
3 LOREK Antonina 95 KS AZS AWF Kraków 25:41.39
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2020          Generowanie strony 0.27129101753235 s.